Çözüldü Sqlmap Toolunda Hata Alıyorum?

invisible blood

Uzman üye
15 Eyl 2023
1,187
1
446
arkadaşlar öncelikle selamlar;
sqlmap adlı tool da (termux) hata alıyorum

yazdığım komutlar;
cd sqlmap
ls
python3 sqlmap.py

((Bunları yazdığımda oluşan hata;))

Son düzenleme:

H@cked BaBy

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
28 Haz 2023
2,800
61
1,139
Arkana bak
Hocam bilgisayarım yoksa termuxa kurulur mu kalı acaba?
Sqlmap için şu konuyu bırakayım 👇

Evet, termuxa kali nethunter kurabilirsiniz fakat yinede birşey değişmiyor termux yine aynı termux oluyor bikaç ufak degisiklik hariç tabi kurulum videosunuda söyle bırakim👇

invisible blood

Uzman üye
15 Eyl 2023
1,187
1
446
Merhabalar,

Aldığınız hata python'un bunu desteklememesinden kaynaklanıyor gibi görünüyor. Python sürümünün güncel olduğundan emin misiniz öncelikle ?
Evet hocam yapmadan önce ;
Pkg install python3
Pkg install python2
Apt update python3
Apt update python2

Yazmama ramen hata alıyorum

Merhabalar,

SQL Map kurulu değil, python sürümünüzü güncelleştirip sql map kurulumunu tamamlayıp tekrar deneyiniz.

İyi Forumlar
Hocam yapdım yine aynısı oldu

invisible blood

Uzman üye
15 Eyl 2023
1,187
1
446
Sadece Python3 kurulumu yapın
Evet yaptım hocam sonra

Sqlmap kurulu değil hatası veriyor.
Şu bırakacağım konuları okuyabilirsiniz: Termux Sqlmap Kurulumu/Database Çekimi && Termux SQLmap kurulum
Hocam sizide yorduk ama;
Yine olmadı

Sadece Python3 kurulumu yapın
Hocam olduuuu
Sqlmap kurulu değil hatası veriyor.
Şu bırakacağım konuları okuyabilirsiniz: Termux Sqlmap Kurulumu/Database Çekimi && Termux SQLmap kurulum
Hocam ikinizede çok teşekkür ederim oldu🙏🙏🙏

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.