ßir PKKlının İtirafları

mali311

Katılımcı Üye
26 Ara 2008
740
0
… Örgüt erkek elemanlarını bünyesinde tutmak için kadınlara yöneldi. Kadın elemanların sayısı artırılarak erkeklerin cinsel ihtiyaçları giderildi. Ve örgüt içinde tutulmaları sağlanmış oldu.

... Örgüt içinde köylü kökenliler aşağılanıyor. Guruplaşmalar var. İnsanlara değer verilmiyor. Yargısız infazlar var.

... Almanya ve İran örgüte çok destek veriyor. Ayrıca Suriye’nin de desteği devam ediyor.

... Örgütten ayrılmak isteyen çok kişi var. Konsey üyeleri, olanakları ellerinden gitmesin diye baskı, tehdit yalanlarla elemanları zorla örgütte tutuyorlar.

... Örgütün propagandalarından bende etkilenmiştim. Hep öldürüleceğim korkusu vardı. Ama, aksine bana çok iyi davrandılar. Döndüğüm için çok memnunum. Artık yeni bir hayat beni bekliyor.

... Terörist başı örgütte bir tanrı gibi görülüyor. Dünyada olmayan şeyleri o yaratmış, o bulmuş. Örgütte terörist başı yakalanana kadar hep silahlı mücadeleden bahsediliyordu. Terörist başı yakalandıktan sonra, örgüt yöneticileri tarafından silahlı mücadele laflarının bırakılıp, neden sözde bir demokratik Türkiye süreci başlatıldığını kimse anlayamıyor. Herkes bunun terörist başının idam edilmesini önlemek için söylendiğini düşünüyor.

... Örgüte katılmak isteyenlere kesinlikle örgüte gitmemelerini, onların yalanlarına kanmamalarını söylüyor, eğer illa kişiliklerini yok etmek istiyorlarsa da “Haydin, güle güle” diyorum.

alıntıdır.

CaLLouS

Kıdemli Üye
30 Ocak 2009
3,025
0
Kadınların orgute katılmaları cok kötü oldu..Niye dersenız gecenlerde tv de gordumm..İste bızım ASLANIMIZ MEHMETCIGIMIZ bır kadını terörist oldugunu bıle üstünü bıle aramadan bırlıge aldı ve serefsız kadın orda bombayı patlattı nıe aldı dersenız kadın bayılmıs numarası yaptı oda revire goturmek ıcın koluna gırıp yyardım ettı hemde gorev yerını bırakarak....

Samanyolu-Ölümsüz Kahramanlar..!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.