Steam Bozuk Güncelleme Dosyası Sorunu

xchersea

Yeni üye
13 Ağu 2019
22
0
Türkiye
Öncelikle herkese iyi forumlar dilerim.Yeni bir bilgisayara geçtim ve habire sorun yaşıyorum.Steam üzerinden apex ve bir kaç oyun indirdim ancak hiç bir sorun yaşamadan oynuyorum hepsini.Csgo ya geliyorum indirme bitince bozuk güncelleme dosyaları diyor.dün gece bilgisayara format atıp sıfırladım ve yine indirdim ancak çözüme ulaşamadım.kendim ararken bir şey dikkatimi çekti. C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common klasöründe csgo dosyasına giriyorum ve bomboş olduğunu görüyorum 3 dosya var sadece bunu neden yapar ve nasıl çözebilirim yardım ederseniz sevinirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.