Sunucu,Telsiz, Ses Kayıtları, Telefon Kayıtları vs. Nasıl hacklenir?

21 Tem 2021
53
18
33
WE ARE ARMY
Arkadaşlar Tamam İyi Güzel Website Hackleyebiliyorum Mac Ve Ip Adresimi Değiştirerek Anonim Kala biliyorum Bilgisayara Sızabiliyorum o da iyi ama
Sunucu,Telsiz, Ses Kayıtları, Telefon Kayıtları vs. Nasıl hacklenir EN DETAYLI Şekilde Anlatabilecek Kişi yada Uzman Varmı

sfarows

Üye
15 Tem 2021
114
29
Merhaba değerli THT üyesi ,

Telefon kayıtlarını hacklemek için , Karşı tarafın telefonuna (cihazına) rat atmanız gerekir , ve böylelikle cihaza erişim sağlarsınız

Ses kayıtları aynı şekilde dinleniyor , ama bunu uzaktan yapabilmek için GSM sistemini hacklemeniz gerek öyle ancak izlemeye ala bilirsiniz

Sonra Telsizler , telsizlerin zor dinlenmesi nedeniyle bu iş biraz zor , çünkü Telsizlerden sır veriliyor o yüzden GSM şifrelemesini çözmeniz gerek

batuproxr

Katılımcı Üye
6 May 2020
561
83
türktelekom gibi yerde çalışan arkadaş bulup onla kayıtlari cekebilirsin dinleyebilirsin

kendi bilgsayarina sinyal cekip telsizleri dinleyebilirsin telsiz kayitlari kurumsal degilse kayit ediğini sanmıyorum telsizler icin araççlar satiliyo usble

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,597
410
KATO DAĞI
Telsizlere sızmanız çok zor sinyaller ile alakalı bir alan oldugunu biliyorum fakat ayrıntısını bilmiyorum telefon kayıtlarına erişmek içinde cihaza rat atarak ögrenebilirsiniz fakat ses kayıtlarına erişmek için kendisi bir uygulama kullanmıyorsa diger türlü imkansız gibi gözüküyor bunun için servis saglayıcısını hacklemeniz lazım gibi birşey ortada.

Jasper0

Yeni üye
27 Haz 2021
1
0
24
Arkadaşlar Tamam İyi Güzel Website Hackleyebiliyorum Mac Ve Ip Adresimi Değiştirerek Anonim Kala biliyorum Bilgisayara Sızabiliyorum o da iyi ama
Sunucu,Telsiz, Ses Kayıtları, Telefon Kayıtları vs. Nasıl hacklenir EN DETAYLI Şekilde Anlatabilecek Kişi yada Uzman Varmı
Sınyal dinlemek ıcın rtl.sdr makınasını kullanabilirsin gsm yanı telefon aglarım ıcınde rat atabılırsın veya Ss7(signal system 7) ile dinleyebilirsiniz saygılar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.