Süper TV KARTSIZ Kalite(DvD Gibi) 700 KANAL V.S V.S ''FREE INTERNET TV

gold_hacker

Yeni üye
29 Kas 2007
22
5
700 Tv kanalını bilgisayarınızda Tv kartı
olmadan izleyebileceğiniz bir uygulama.
Ancak programın çalışabilmesi için Media
Player'ın yanısıra Real Player'ında yüklü
olması gerekiyor.
Üstelik DvD gibi görüntü kalitesindedir.Alanında ilk 10 arasında.....Size kalan tek sey kullanımı kolay olan bu programı ındırmek ve kanallarda surf etmek..

Download: http://www.holersoft.net/download/tvsetup.exe

Programın iLACI Mevcuttur pm alısımız devam etmektedır fakat bır rep veya yorum yazmayana ılac yok

ERGUN

Yeni üye
28 Haz 2007
46
0
SIMDI INDIRDIM
BIBAKAYIM PROGRAM NASILMIS
yorumu ozaman yazarım nasıl rep verılıyorsa rep te verırım

^^KoZa^^

Üye
10 Eyl 2007
104
0
Arkadaşım PM'lerde sorun var... Paylaşımın Güzel. Ama Yaklaşımın Yanlış!...

Ben Sana ( Paylaşımından Dolayı ) Fikrimi Beyan Edip, Repini Verdim...

Herkez Böyle Konu Açar'sa Rep Verilirse İlacını Veririm Derse Kimin , Kime Ne Faydası Olur?...

Haksızmıyım Arkadaşlar? Dilerim Bu Huy Ve Ahlak Anlayışı THT'de Yayılmaz....

Yayılırsa İşimiz Var
.....

Not; Verdiğin Veya Paylaştığın Link , Proğram Ve Bilgiler Ne Kadar Güzel Ve Kullanışlı İse , Zaten THT Senin Ödülünü ; Konuyu listenin Başın'da Tutarak Göstericekdir...

Saygılar

KoZa

Son düzenleme:

izmirlii_

Yeni üye
2 Eyl 2007
13
0
aynen katılıyorum daha acık sekılde konuya yaklasırsan .herkez hakketıgın repı verır saygılar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.