Süvariler Saldırı Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SultanATSIZ

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,674
34
TURAN
IdMh7n.png

ooWCXc.png

Turan Ordusu için Yeni Defacerler Yetiştirip Forumda Üyelere Açılan Yeni Operasyonlarda Aktif Rol Oynamak.

Başarılı olan Kişiler ch_arli41 ve SeNZeRo hocaların bilgisi dahilinde Turan Ordusu Asistanı olarak Atanacaktır.

Ne9iOb.png

Kulübe katılan kişilerin hack konusunda yeterli eğitim bilgi verildikten sonra operasyon için hazır olduklarında gerekli saldırıları yapmaları istenecektir.

tDsXXR.png

Forum kuralları ve misyonumuz geçerlidir kulüp içerisinde herkes eşittir.

Eğitim aldıktan sonra bu bilgileri Türk sitesine deneyen kullanan kişiler tespit edilirse savcılığa bildirilecektir.!!

CrCQQp.png

Telegram

n9CyWP.png

Türk Hack Team Kullanıcı Adınız:
Türk Hack Team Profil Linkiniz:
Adınız Soyadınız:
Yaşınız:
Hakim Olduğunuz Alanlar:
Telegram Kullanıcı Adınız:
Kendinizi Tanıtınız:
Referans (Varsa):
Eklemek İstedikleriniz:

Başvuruları bana yani SultanATSIZ özel mesaj ile Kulüp Başvurusu adında yapılacaktır.

Qg0KV0.png

SultanATSIZ

kymUyU.png

-

Wd4C9J.png

Eklenecektir.

jdagpX.png

Eklenecektir.

82sLFo.png

Eklenecektir.​

Son düzenleme:

'B4TU

Katılımcı Üye
5 Şub 2019
392
6
439
Forum adına hayırlı olsun, katılacak arkadaşlara başarılar dilerim.

KARA ALP

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,071
1
68
İSTİHBARAT
harika ve kaliteli bir kulüp oldu hayırlara vesile olur katılacak olanlara başarılar dilerim
Kulüp her daim ayakta kalır inşallah

htmlbody

Üye
19 Mar 2017
93
13
nereye
Eğitim aldıktan sonra bu bilgileri Türk sitesine deneyen kullanan kişiler tespit edilirse savcılığa bildirilecektir.!!
çok saçma, bunun yerine kulüpten atılıp forumdan tamamen banlanabilir herkesi mahkemeye verirseniz ohooo :)
bir de kulüp açıp eğitim yerinde bence özel ve özgün eğitici makaleler paylaşın kendini geliştirip şu kadar site kekleyene şu ödül ya da üst kademe verilebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.