Takazlı Portal v1.0 (tr)

Dejavue

Özel Üye
20 May 2008
3,750
10
Türkistan
Takazlı Portal v1.0 (tr) İndir (Test Et) (Ekran Görüntüsü)

Merhaba Arkadaşlar Takazlı Portal v1.0 ile karşınızdayız Bu version a da bir çok özellik eklendi birçok hata düzeltildi Ve Yönetim paneli baştan kodlandı.. Site size hazır gelmektedir kurulum için yapmanız gereken pek birşey yok Bir çok ayar yönetim paneli site ayarlarında mevcuttur buradan siteyi kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz Ayrıca db yolunu mutlaka değişin aksi taktirde siteniz hacklenir. sitede çalışırken sitenin yedeğini alın hata yaparsanır site hata verir Sorun ne olursa olsun önce [email protected] adresine mail atabilirsiniz.. ve şunuda ekliyelim site köy sitesi olarak yapılmıştır.Ancak Sizde portal olarak kullanabilirsiniz logoyu boş bıraktım siz kendi sitenizin isminini yazabilirsiniz.... Tüm üye ve yönetim girişleri için kullanıcı adı: admin şifre: admin Şunuda belirteyim bu sistemin asıl sahibi JustPORTAL - Bedava Hazır Asp Portal.. dur biz sadece kendimizden birşeyler katıp yayınlıyoruz Lafı fazla uzatmayalım bir çok detayı sitemizde bulabilirsiniz zaten Çok acil durumlar için Mail Msn: [email protected]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.