Takipçi Scripti

15 Ağu 2015
203
28
20
Arkadaşlar elinizde güvenilir smm panel var mı ? internetten indirip bakıyorum bazıları çürük çıkıyor bazı şeyler çalışmıyor

'Serdengecti

Katılımcı Üye
8 Ara 2020
524
139
Özel Kuvvetler Komutanlığı
Merhaba değerli tht üyesi bende bu videodan Bakarak smm panelimi kurmuştum böyle işler sadece script ile bitmiyor userlerin olması gerekiyor bunlarıda ya satın alarak yada başka bir siteden kendine çekerek yapabilirsin dikkat et bazıları çalışmayabilir size attığım script like takipçi yorum ve kaydetme üzerinedir bunlar için ayrı ayrı bulmanız gerekmektedir benim önerim çalmak yerine büyük bir smm panel yöneticisine yazarak user satmasını onerebilirsiniz bu daha garanti bir yol olacaktır iyi forumlar dilerim

sfarows

Üye
15 Tem 2021
114
29
Merhaba değerli tht üyesi bende bu videodan Bakarak smm panelimi kurmuştum böyle işler sadece script ile bitmiyor userlerin olması gerekiyor bunlarıda ya satın alarak yada başka bir siteden kendine çekerek yapabilirsin dikkat et bazıları çalışmayabilir size attığım script like takipçi yorum ve kaydetme üzerinedir bunlar için ayrı ayrı bulmanız gerekmektedir benim önerim çalmak yerine büyük bir smm panel yöneticisine yazarak user satmasını onerebilirsiniz bu daha garanti bir yol olacaktır iyi forumlar dilerim
Hocam şimdi , Userları tek-tek kendimiz ekleye bilirmiyiz ? Çok uğraştırırda ama yapa bilirmiyiz dimi ?

'Serdengecti

Katılımcı Üye
8 Ara 2020
524
139
Hocam şimdi , Userları tek-tek kendimiz ekleye bilirmiyiz ? Çok uğraştırırda ama yapa bilirmiyiz dimi ?
Öyle yapmak zor olacaktır en iyisi satın almaktır veya başka siteden çekmektir size liste şeklinde atacaklardir alırsanız eğer ve hemen kolaylıkla ekleyebilirsiniz zaten çok fazla ücret talep etmiyorlar iyi forumlar dilerim

'Serdengecti

Katılımcı Üye
8 Ara 2020
524
139
Başka siteye saldırarak çekmek mi ?

evet yabancı sitelere saldırarakda çekebilirsin satın alarakta user list alabilirsin ama benim önerim satın alarak yapman hem daha guvenilir olur hemde aralarında takipci olmama olasılıgı daha az olur mesela bir siteden almaya çalışırsın ve o sitedeki kullanıcıların bilgileri değiştiyse boşuna girmiş olursun o yuzden en iyisi satın almak hem daha güvenilir hemde düzgün userlistin olur iyi forumlar dilerim :)

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,867
610
Merhabalar,
Script satın almanızı öneririm , ücretsiz olanların çoğunda sorun var bir tarafı elbet bozuk oluyor , kodlama biliyorsanız kodlayın derim ama eğer bilmiyorsanız , scirpt satılan sitelere göz atabilirsiniz daha kaliteli ve daha sağlam olur .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.