Tamamen Konunun Yabancısıyım lutfen Okuyun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deskjet26

Yeni üye
30 Ağu 2008
1
0
slm arkadaslar

herkesin zafer bayramını kutlar iyi calışmalar dilerim

oncelikle başıma gelen olaydan bahsedeyim sonrada sizden ricalarıma;
yaklasık 10 gun kadar once bilgisayarıma girdiim de facebook myspace msn de kullandıım 3 farklı mail adresimin ayrı kullanıcı isimli ve ayrı şifreli uc farklı mailin gecersiz oldugunu gordum.butun hesaplar profilleri msn hariç acık fakat hiç bir hareket yok.yani eger bi sahıs yaptıysa bunu içini karıstırmıo yada deişikliğe gitmio,oylece duruo profiller,yanlızca ben giremiorum.bunula ilgili sitelerin yardım merkezlerine çesitli maiiler attım ama ne cvp alıorum nede yardımcı oluolar.rica etsem bunu bana bir iacıklayabilirmi.hesaplarımın hepsi hacklendimi yoksa bunu yapan bi virus yada onun gibi bişeymi?

tekrar iyi calısmalar,tesekkurler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.