tarayıcıda gizli sekmeler arasında bağ var, bağ olmadan nasıl kullanırım ?

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
mesela gizli sekmeden bir oyun açıyorum ama bir gizli sekme daha açıp aynı oyunu açtığımda aynı olduğunu anlıyorum yani kaydedilen çerezler aynı çerezler tor denedim oyun çok yavaş oluyor opera gx denedim ondan da aynı tabi onun vpni var birde onu açıp denedim o da çok yavaş firefox denedim o da aynı chrome denedim o da aynı bunun çözümü nedir bunu sağlayan bir tarayıcı bir araç önerir misiniz
teşekkürler...
gizli sekme olmak zorunda değil yeter ki sekme olsun

Son düzenleme:

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,091
1,607
-Türkistan-
Merhaba değerli üye;

İki farklı tarayıcı kullanıp gizli sekme kullanabilirsiniz. Bir google chrome olur diğeri de opera tarayıcı olur vpn açarsanız daha iyi olur. Bu şekilde iki farklı çerezleri farklı gizli sekmeniz olur.

Onun dışında bir gerçek pc diğeri sanal pc ayarlayıp deneyebilirsiniz.

Bu yöntemler dışında yapabileceğiniz bir yöntem bulunmamakta.

Saygılarımla...

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
Merhaba değerli üye;

İki farklı tarayıcı kullanıp gizli sekme kullanabilirsiniz. Bir google chrome olur diğeri de opera tarayıcı olur vpn açarsanız daha iyi olur. Bu şekilde iki farklı çerezleri farklı gizli sekmeniz olur.

Saygılarımla...
neden vpn açarsam daha iyi olur ne fark edecek

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
Merhaba değerli üye;

Saygılarımla...
çok ram harcıyor o kadar tarayıcı açınca ben tek bir tarayıcıdan istiyorum ve tor tarayıcısının bunu yapabileceğini düşünüyorum ama onda da oyun çok yavaş oluyor onun gibi bir tarayıcı söyleyin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.