Tarihçilik Kulübü // Alımlar Açık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Xowly

Katılımcı Üye
17 Haz 2019
769
57
ғate
o88rEy.jpg

IdMh7n.png

Kulübün Açılması İçin Adige İsimli Yöneticiden İzin Alınmıştır.

ooWCXc.png

Forumumuz da Tarih kategorilerindeki konuları çoğaltmak , Tarih konusunda detaylı araştırmalarla yararlı çalışmaların ortaya konması . Tarih bilincinin aşılanması ve
Tarih alanında Genel Kültür seviyesini üst seviyeye çıkarmak​

Ne9iOb.png

Kulüpde Size Öneri Olarak Sunulacak Olan Konulardan En Az Birini Veya İlgili Kategorilerden En Az 1 Konu açmak Üzere Haftalık Göreviniz Olacak. 200 kelime ve resim bulunması gerekir. Görevini Yerine Getiremeyip Uyum Sağlayamayanlar ilk hafta uyarı alıp ikinci hafta Kulüpden Çıkarılacaktır(İzni Yoksa).Bunun Dışında Haftalık Görevini Yerine Getirip En İyi Performansı Sergileyen 3 Kişi Kulüp İmzasını Kullanmaya Hak Kazanacak.

tDsXXR.png

Forum kuralları ve misyonumuz geçerlidir kulüp içerisinde herhangi bir üyeye ayrıcalık tanınmaksızın herkese eşit muamele yapılacaktır.

n9CyWP.png

Kulübe Katılmak İsteyenler Başvuru Formunu Doldurup Kulüp Lideri "Xowly" `e Özel Mesaj Yolu İle Gönderebilirler.

Alıntı:
Nickiniz:
Profil linkiniz:
Günlük aktiflik süreniz:
Referans (Varsa):
Kendinizi kısaca tanıtınız:
Sizi neden bu kulübe alalım :
Başvurusu Onaylananlara Özel Mesaj Üzerinden Geri Dönüş Yapılacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
325
Forum adına hayırlı olması dileğiyle, katılacak arkadaşlara başarılar yapılacak çalışmalar içinde başarılar dilerim. İyi forumlar.

er1963

Yeni üye
29 Eyl 2019
9
0
gönderdim inşallah kabul olunur geri dönüş yapınız çok istiyorum katılmak bilgilerimi gönderdim

çok mutluyum alındım

virtual hacked

Yeni üye
1 Eki 2019
9
0
tht
gönderdim inşallah dönüş yapılır

xowly kardeşim beni tanıyon alırmısın kendimi geliştirdim çok istiyorum lütfennn

Xowly

Katılımcı Üye
17 Haz 2019
769
57
ғate
Güncel son kişiler daha sonra alımlar kapanacak. Katılmak isteyenler zaman kaybetmeden katılsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.