Tarkan Middle Earth

Grimner

Kıdemli Moderatör
28 Mar 2020
6,305
4,701

'Albatros

Asistan Moderatör
7 Mar 2023
1,315
798
anka.html
Elinize emeğinize sağlık daha denemedim lakin görüntülerden anlaşıldığı kadarıyla
Oyun grafikleri dahada geliştirilebilir :)

sayangku

Üye
4 Ağu 2011
69
5
of ssfkdajlfsjdgnkfnfskdmls güldüm ve yarıldım.ama eline sağlık
Ben Tarkan ve atıl kurt hastasıyım aynı zaman da yüzüklerin efendisi serisini seviyorum ortaya karışık birşey yapim dedim gülmene sevindim 😂

Selamlar Dostum;
Emeklerine sağlık hoş ve eğlenceli gözüküyor başarılarının devamını dilerim :)
Beğenmene çok sevindim 😊

Oyunda sana ait bir çizim var mı onu merak ettim ben :D
Sanki toplama bilgisayar gibi. Her yerden bir şey gelmişe benziyor.
Hocam grafiklerin ve videoların bir kısmını yapay zekaya çizdirdim diğerleride Google 2d sprite free yazdım burda emek olarak seneryo ve kodlamam var diyebilirim 😊yorum için teşekkür ederim umarım oynarsın 😂

Elinize emeğinize sağlık daha denemedim lakin görüntülerden anlaşıldığı kadarıyla
Oyun grafikleri dahada geliştirilebilir :)
Hocam işallah güzel oyunlar yaparım dünya birazda bizim kahramanları tanısın istiyorum oyüzden araya İngilizce serpiştirdim 😂

Grimner

Kıdemli Moderatör
28 Mar 2020
6,305
4,701
Hocam grafiklerin ve videoların bir kısmını yapay zekaya çizdirdim diğerleride Google 2d sprite free yazdım burda emek olarak seneryo ve kodlamam var diyebilirim
Ben genelde hepsini kendim yapıyorum o yüzden zorluğunu iyi biliyorum. Bazen farklı yerlerden yardım almak iyi oluyor :D
yorum için teşekkür ederim umarım oynarsın 😂
Vakit bulduğum zaman oynarım mutlaka. Şu an pek vaktin yok maalesef :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.