Tasarım Ekibi Üyeleri Abstract Wallpaper + PSD

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,047
37
6,023
[C*]
Herkese hayırlı haftalar.
Uzun zamandır wallpaper çalışmalarına ara verdim, hazırlamaya kendi ekibimden başlamak istedim.
Umarım herkesin hoşuna gider..

Tasarımlar

sg33ash.png

7axcu4v.png

l782pzv.png

gns2iq7.png

14sisr6.png

pusvywf.png

30zy8vn.png

PSD
Boyut: 455.66 MB
Link: 261_-_THT_Tasarim_Ekibi_Abstract_Wallpaper.rar dosyasını indir - download
VT Sonuç: 0/55
VT Link: VirusTotal

Not
Tüm tasarımlar tek bir psd dosyasında nickleri içeren katman grupları içerisinde toplanmıştır. Wallpaperler Abstract temada tasarlanmış olup, fontlar psdnin sıkıştırıldığı RAR dosyası içerisinde mevcuttur.

Saygılarımla
'Mirliva

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,867
770
28
Herkese hayırlı haftalar.
Uzun zamandır wallpaper çalışmalarına ara verdim, hazırlamaya kendi ekibimden başlamak istedim.
Umarım herkesin hoşuna gider..

Tasarımlar

sg33ash.png

7axcu4v.png

l782pzv.png

gns2iq7.png

14sisr6.png

pusvywf.png

30zy8vn.png

PSD
Boyut: 455.66 MB
Link: 261_-_THT_Tasarim_Ekibi_Abstract_Wallpaper.rar dosyasını indir - download
VT Sonuç: 0/55
VT Link: VirusTotal

Not
Tüm tasarımlar tek bir psd dosyasında nickleri içeren katman grupları içerisinde toplanmıştır. Wallpaperler Abstract temada tasarlanmış olup, fontlar psdnin sıkıştırıldığı RAR dosyası içerisinde mevcuttur.

Saygılarımla
'Mirliva
Muhtesem. Ellerinize saglik

Berceste.

Uzman üye
21 Tem 2020
1,029
958
Çok teşekkür ederiz <3, hepsi birbirinden muazzam.

Gözlerim Elzem yazısını aradı...

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,451
630
Hepsi birbirinin tekrarı geliyor artık. Logolarını bu cümleden hariç tutuyorum. 3-5 Texture atıp, particle atıp wallpaper yapmaktan vazgeçmelisin. Çok daha iyisini yapabiliyorsun biliyorum bunu. Emeğine sağlık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.