Tasarım İşleri Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SP

Ticaret Kategorisi Sorumlusu
29 Eki 2018
2,596
457
Değerlendirme - 100%
2   0   0
  • Konu açabilmek için minimum 3 aylık forumumuzda kayıtlı olmanız lazım. Eğer bu şartı sağlamıyorsanız ve direkt ticaret konusu açmak istiyorsanız, herhangi bir vip üyeliğe sahip olmalısınız.
  • Burada sadece grafik tasarımı işi verecek kişiler konu açmalıdır, satış konusu için Grafik Tasarımcılar altforumu kullanılmalıdır.
  • İstediğiniz grafik tasarımı düşünerekten, net ve yalın bir dille -gerekirse örnek tasarımlarla- anlatın.
  • Hizmet verenlerin emeğini ve zamanını düşünerekten, ücretsiz/demo talep etmek yerine makul bütçeler ayırın.
  • Grafik tasarımcı ve işveren, birbirlerinden üstün değildir. Her iki tarafta anlayışlı olmalı.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.