Tasarım İstek

Lowind

Kıdemli Üye
21 Kas 2015
4,510
0
26
☪Turan
Facebook hesabım kitlendi ve içinde değerli mesajlarım vardı en önemliside 1 yıl önce teyzemi kaybettim ve onun mesajları benim için değeri büyük ve bu yüzden maalesef sahte kimlik yapabilcek biri arıyorum.

Ritirato

Katılımcı Üye
9 Mar 2016
589
3
İstanbul
Anlamadım hesap sizinse kimliği çekip atın Yarbayım.

Ayrıca isteğiniz ve yaptığınız hareket kurallara aykırı bi durum hatırlatmak isterim.

Lowind

Kıdemli Üye
21 Kas 2015
4,510
0
26
☪Turan
Anlamadım hesap sizinse kimliği çekip atın Yarbayım.

Ayrıca isteğiniz ve yaptığınız hareket kurallara aykırı bi durum hatırlatmak isterim.

Ceza almaya rağzıyım.

Aciliyet şudur dostum facebook 14 gün süre verdi kimliği atmam için ve son 12 gün kaldı hesapda 1 yıl önce vefat etmiş teyzemin mesajları duruyor yani ailevi şeyler de var hesabımda ondan dolayı değeride büyük hesabımın.

Hitman 47

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
525
1
İstanbul
Ceza almaya rağzıyım.

Aciliyet şudur dostum facebook 14 gün süre verdi kimliği atmam için ve son 12 gün kaldı hesapda 1 yıl önce vefat etmiş teyzemin mesajları duruyor yani ailevi şeyler de var hesabımda ondan dolayı değeride büyük hesabımın.

Ailevi şeylerin var ise kimliğini çek at kardeşim napalım yani !!!

Lowind

Kıdemli Üye
21 Kas 2015
4,510
0
26
☪Turan
Ailevi şeylerin var ise kimliğini çek at kardeşim napalım yani !!!
Orjinal kimlikde yani şöyle açıklıyım sana Türkiye Cumhuriyetinin kimliği bulunmadığı için ve yabancı uyruklu olduğum için kabul etmezler facebook umarım mesajı ilete bilmişimdir.

Kimlik atmasını bende bilirim merak etme o konuda.
uslubunu düzelt!!

senin meseleye gelince kardeş hesap senin üstüne değil mi

Benim üstüme fakat TC kimliği bulunmadığı için yani yabancı kimliği atamam :(

Whiteht

Uzman üye
4 Haz 2015
1,346
1
C:/
Orjinal kimlikde yani şöyle açıklıyım sana Türkiye Cumhuriyetinin kimliği bulunmadığı için ve yabancı uyruklu olduğum için kabul etmezler facebook umarım mesajı ilete bilmişimdir.

Kimlik atmasını bende bilirim merak etme o konuda.

Benim üstüme fakat TC kimliği bulunmadığı için yani yabancı kimliği atamam :(

kardşeim isim soyisim facebook da ki ile aynı ise at yabancı uyruklu olman bir şey değiştirmez açıklama kısmına yazarsın

Lowind

Kıdemli Üye
21 Kas 2015
4,510
0
26
☪Turan
kardşeim isim soyisim facebook da ki ile aynı ise at yabancı uyruklu olman bir şey değiştirmez açıklama kısmına yazarsın

Aynı fakat alfabe olarak aynı değil bide soyadım aynı değil Türkiyedekine göre yaptığım için yanlış algılaya bilir o yüzden riske girmeye çalışamam

Lowind

Kıdemli Üye
21 Kas 2015
4,510
0
26
☪Turan
Facebooku ev telefonundan ara onayı yap öyle oluyordu sanki

Dostum benimle dalgamı geçiyorsun yoksa bilerekmi yapıyorsun bunları ? bunlardan acı çekiyorum ve üzülüyorum umarım farkındasındır rica ediyorum konumdan gidermisin ? rahatsız olduysan konunun başına gelip "İHBAT ET" tuşu var ona basabilirsin iyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.