Tasarım Yarışması - THT Şampiyonlar Ligi

αxoy

Özel Üye
15 Mar 2018
1,474
128
C:/Adobe

Son Başvuru: 28 Şubat 2021

12de034ecbca528ff.jpg
22e1371dd3832cd9a.jpg
3bfd62787f85f1fcc.jpg
4a63654636b742d61.jpg
58f16b2c1191822b6.jpg

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,455
631
Bu forumda grafik tasarıma adına bir kaç üstad hariç kimse pohpohlanmayı hak etmiyor. Kim ne kadar uğraşırsa uğraşsın bende dahil çoğu “grafik tasarım” yapan arkadaş amatör veya orta bilgili... maalesef çok az profesyonel tasarımcı var. Örnek verilmesi gerekirse “quarex” işinde gayet başarılı ve bu tür tasarımcıların böyle basit hediyesi olan yarışmaya katılacağını sanmam. Bana referans sağlamıyorsa yarışmanın önemi yoktur. Bir çok tasarımcı da aynı şeyi düşünür tahminimce... referans bluetooth kulaklık/hoparlörden daha önemlidir. ;)

r4pz3d3

Üye
9 Eki 2009
93
0
Ödül olarak verilen eğitimleri şu an satın aldım. Yeni öğrenci kampanyası kapsamında 37 tl eğitimler. Sonraki yarışmayı ben kazanacağım şimdiden not alın :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.