Tek Telefonda 4 Adet WHATSAPP Kullanmak // DEV KONU // 'Yakamoz1319

7 Tem 2007
9,550
89
TEK CİHAZDA 4 FARKLI WHATSAPP KULLANMAK
İSTER MİSİNİZ.!!

v7.0 - Anti-Ban Özellikli

1rrp4G.png

Öncelikle belirtmek isterim ki uygulamanın kendisi hariç, tüm linkler ve konu anlatımı tamamen bana aittir. (ç)alıntı yapılmaması ricamdır.
Yakamoz1319 / THT

Bilindiği üzere whatsapp üzerinden hile, çoklu whatsapp, kişiselleştirilebilen whatsapp...THTvs.vs. tüm bu işlemleri yapabilmek için whatsapp plus(+) dediğimiz modlanmış sürümleri kullanmamız gerekiyor.yakamoz
Bu sebeple mağazadan indirilen orjinal whatsapp ı kaldırmamız gerekmektedir.

Bu modlanmış sürümlerin hiçbir sıkıntısı bulunmuyor. Hem virüs konusunda hem de ban konusunda bizzat kefilim, garanti veririm... Ki, hem konu altında tek tek virustotal paylaşacağım, hem de bana ait olan diğer whatsapp konusundaki ekran görüntülerini
n bana ait olduğunu anlarsınız. Ban sıkıntısı olmadığını görürsünüz. Cihazımda yüklüdür. Aktif olarak kullanmaktayım..Konularımı takip eden arkadaşlar bilir...

NWWL5Y.jpg

Hatırlatma ve bilgilendirmelerden sonra anlatıma geçmek istiyorum...

Cihazında zaten whatsapp plus(+) sürümlerinden thtbiri yüklü olan bu adımı geçip 2.Adımdan devam etsin..

ADIM 1:
Orjinal whatsapp yüklü olanlar,
'tht uygulamayı kaldırın.Y

http://www.turkhackteam.org/google-...p-plus-ozellestirilebilir-modlu-versiyon.html

konudaki whatsapp ı anlatıldığı şekide kurun.
Orjinal whatsapp bazı cihazlarda sistem uygulaması olarak yüklüdür. Root olmadan kaldıramazsınız.
Bu durumda bu konuda bulunan whatsapp2,3,4 ü kullanın.

ADIM 2:
Aşağıda ayrı ayrı virüstotalleri ile birlikte vereceğim sürümleri tek tek yükleyin:

<< Whatsapp + 2 >>
İNDİR

İNDİR

28.7 MB
VirusTotal

<< Whatsapp + 3 >>
İNDİR
İNDİR

28.9 MB
VirusTotal

<< Whatsapp + 4 >>
İNDİR
İNDİR

28.8 MB
VirusTotal

Kısaltılan Linkler Hakkında

Uygulama, orjinal whatsapp ın editlenerek ekleme/çıkarma yapılmış sürümüdür. VirusTotalde PUP.HighConfidence (potansiyel olarak istenmeyen uygulama/program) algılanmaktadır.

Whatsapp 2,3 ve 4 farklı imzalara sahip olduğundan cihazda ayrı ayrı klasör oluşturur. Whatsapp1 ile aynı klasörü kullanmaz.

İşlemler bu kadar.

Cihazınızda T artık H4 adet whatsapp T uygulaması ayrı ayrı, birbirinden bağımsız çalışabilir halde yüklüdür.

İlk uygulamayı normal numaranız ile, diğer 3 uygulamayı istediğiniz yerden istediğiniz numara ile onaylatarak çakma, sahte olarak kullanabilirsiniz. Kullanım amacı size kalmış.

Tüm linkler yenilendi, v 7.0 Sürümleri eklendi.
Zaten yüklü olanlar, linke tıklayıp uygulamaları indirip direkt kurabilir. Yüklü olanları otomatik günceller.

Moderatör tarafında düzenlendi:
7 Tem 2007
9,550
89

foqualir

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
371
0
Ya bu nasıl bir konudur ? ? A-Z'ye herşey harikulade. Kullanmayacağım ama gerçekten emeğe saygı. Şapka çıkarırım şapka.

alpoha19

Uzman üye
23 Haz 2015
1,542
0
Numaralar butun wplerde gecerlimi? Birisi bizi eklerse wpye hepsindedemi eklencez

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.