Telefon numarası ile konum bulmak?

ByTiers

Üye
15 Mar 2017
221
0
Telefon numarası veya gmail hesabı bilgileriyle nasıl konumlarına erişebilirim
Yardımcı olandan olmayandanda Allah razı olsun

Not
Selamın aleyküm Hocalarım kuzenlerım 2 haftadır işe gidiyorum diye gurbete gittiler arıyorum hep bi bahane üretiyorlar onların yerini bulmam lazım kötü işlere bulaşmış olabilirler
Sizin için basit belki ama gerçekten benim için çok önemli

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,748
407
Kainat
Merhaba @ByTiers ,
Telefon numarası ile adres tespiti yapmanız için polise başvurmanız lazım, polis başvuruyu inceledikten sonra konum tespit izni için savcılığa buşvurmalı, savcılıktan olumlu bir yanıt gelirse polis tarafından GSM şirketinden numaraya ait konum bilgisi alınır.

Şimdi siz diyiyorsunuz ki telefon numarası ile konum bilgisi nasıl alınır?

Tobin Bell

Üye
4 Tem 2021
76
35
32
New York
Sosyal mühendisliğinizi kullanarak bunu başarabilirsiniz .
Bir ürün kazandınız tarzı bir kurgu düşünün . İletişime sanki sürekli hediye dağıtan bir sayfa kurarak o sayfa ile geçin bu sizi zorlayacak ise Merhaba kanka ben şurdan bu 2 aynı ürünü kazandım 1 tanesi fazla bana istersen sanada yollattırıyım 1 tanesi fazla gelir bana gibi gibi . Kargo için adresini isteyin . Geri kalan tüm yaratıcılık size kalmıştır . Hani bu işlemesse bile en azından kız bir fake hesap aç veya kız bir arkadaşınla iletişime geç fake olarak sevgili ol sosyal medyadan konum öğren bu kadar basit . Kız arkadaşında 1 tanecik ses atarak fake olmadığını karşı tarafa kanıtlayacak . Geri kalan yine sende . :cool:

Weakness

Yeni üye
15 Nis 2020
15
1
Sosyal mühendisliğinizi kullanarak bunu başarabilirsiniz .
Bir ürün kazandınız tarzı bir kurgu düşünün . İletişime sanki sürekli hediye dağıtan bir sayfa kurarak o sayfa ile geçin bu sizi zorlayacak ise Merhaba kanka ben şurdan bu 2 aynı ürünü kazandım 1 tanesi fazla bana istersen sanada yollattırıyım 1 tanesi fazla gelir bana gibi gibi . Kargo için adresini isteyin . Geri kalan tüm yaratıcılık size kalmıştır . Hani bu işlemesse bile en azından kız bir fake hesap aç veya kız bir arkadaşınla iletişime geç fake olarak sevgili ol sosyal medyadan konum öğren bu kadar basit . Kız arkadaşında 1 tanecik ses atarak fake olmadığını karşı tarafa kanıtlayacak . Geri kalan yine sende . :cool:
Turan taktiğin den sonra gördüğüm en iyi taktik 😂

DeathWarrior01

Uzman üye
14 Ocak 2021
1,746
1,097
Evren

Not
Selamın aleyküm Hocalarım kuzenlerım 2 haftadır işe gidiyorum diye gurbete gittiler arıyorum hep bi bahane üretiyorlar onların yerini bulmam lazım kötü işlere bulaşmış olabilirler
Maltego adlı osint aracı ile telefon numarası üzerinden bir takım bilgilere erişme ihtimaliniz var.(Konum bulmada dahil)

Son düzenleme:

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı

Not
Telefon numarası ile konum bulmak değilde
ıp ile konum bulmak daha işinize yaracaktır
öyle bişey zaten polisler,emniyet,kolluk kuvettleri gibi kurumlar yapabilir.

EX

Deneyimli Moderatör
29 Mar 2020
2,011
1,332
Telefon numarası ile konum bulmanız için üst mevkilerde de bir erişim ve ya program gerektirir. Telefon numarası sorgulama sistemi mevcut bildiğim kadarı ile. Buda size numara hakkında kişi adı, hat işlem tarihleri ve adres bilgileri sunuyor olacaktır. Ancak bunu da birebir yetkili mağaza biriminden iyi bir Sosyal Mühendislik ile yapabilirsiniz. Madem şüphe içerisinde Tedirgin siniz polise müracaat edin.

THT|Cobra

Katılımcı Üye
12 Mar 2021
367
240
Sen Nerde İstersen Ordayım

Not
gmail ile bulunur play store'da cihazımı bul diye bir uygulama var onu indir ve onun kullandığı gmail'i gir onun telefonunu seç ve interneti açık olduğu sürece nerde olduğunu gör bide doğrulanmış bilgi olarak işaretlermisin

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,748
407
Kainat
Bunlar gps takip olmasın ?

foyc4ie.jpg

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,748
407
Kainat
haklısın ama gms de yazsan bunlar çıkıyo zaten bunlar da aynı mantık ama düzelteyim yine de ben
Hocam gsm takip cihazları kolay alınan şeyle değildir. Lakin alınamaz da değiller. Deepweb'de satışı var bu cihazların. Bu cihazların satışı illegal ve senin benim alacağımız fiyatlarda değiller. Telefon numarası ile takip legal bir şekilde sadece alttaki gibi olabilir
Telefon numarası ile adres tespiti yapmanız için polise başvurmanız lazım, polis başvuruyu inceledikten sonra konum tespit izni için savcılığa buşvurmalı, savcılıktan olumlu bir yanıt gelirse polis tarafından GSM şirketinden numaraya ait konum bilgisi alınır.

Muncuk Han

Uzman üye
7 May 2021
1,031
630
43.822302, 87.616875
Hocam gsm takip cihazları kolay alınan şeyle değildir. Lakin alınamaz da değiller. Deepweb'de satışı var bu cihazların. Bu cihazların satışı illegal ve senin benim alacağımız fiyatlarda değiller. Telefon numarası ile takip legal bir şekilde sadece alttaki gibi olabilir
evet bende onu söyledim zaten telefon la takip çok zor birşey diye herkez yapamaz onu ben de biliyorum ama bu tip ciyazlar internette yasal bir şekilde satıla biliyor sizin yapmanız gereken tek şey bir hat alıp o ciyazın içine yerleştirmek oluyor böylece hem dinleme gibi hem de harite üzerinden yer takip gibi şeyleri yapa bilirsiniz

EmRGamerYT

Üye
7 Tem 2021
206
57
25
Bolu Merkez,Türkiye
Merhaba @ByTiers ,

Şimdi siz diyiyorsunuz ki telefon numarası ile konum bilgisi nasıl alınır?
babam annemi aldatıyor olabilir iyi bi konu olmuş babamın konumunu kontrol ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.