Telefon numarasından bilgi toplama //Red'HackNes

RedHackNes

Kıdemli Üye
1 Tem 2015
3,344
15
Nereye...
Selamlar,yeni bir konu ile karşınızdayım.
İlk defa kali linux kullanıyorum bir hatam oldu ise affola.

Konu kesinlikle alıntı değildir, İzinsiz alıntılanamaz!
emeğe saygı için teşekkür butonuna basarsanız sevinirim,
Red'HackNes
Red'HackNes tarafından yazılmıştır, turkhackteam

İlk olarak kaliye giriyoruz.
Standart olarak username : root

Red'HackNes tarafından yazılmıştır, turkhackteam .org/.net
Ardından şifreyi giriyoruz.
Standart olarak password : toor

Masaüstü geldikten sonra, sol alt bölümde bulunan . . . işaretlerine tıklıyoruz

Yukarıda bulunan arama bölümüne "mal" yazıyoruz ve "maltegoce" isimli programa tıklıyoruz.

Programın açılmasını bekliyoruz.
Ortalama 45-55 sn arası sürüyor.

Program açıldıktan sonra sol bölümde bulunan "personal" bölümüne tıklıyoruz.

Alt satırlarda çıkacak "phone number" isimli nesneyi beyaz boşluğa sürüklüyoruz.

Sonrasında "phone number" yazan nesneye çift tıklıyoruz ve numara düzenleme ekranı geliyor.

Kırmızı kare içine aldığım yere numarayı bölerek giriyoruz.
Üst satıra kendisi otomatik eklenecektir.

Ardından pencerenin köşesine sağ tıklayıp "close" butonuna basıyoruz.

Numaramız hazır. Şimdi numara nesnesinin üzerine sağ tık yapalım ve "to email address" yazan yere tıklayalım.
Bu biraz zaman alabilir, internet hızınıza bağlıdır.

Ve bu telefon üzerinde kullanılan mail adresleri çıktı.

"to email address" yerine "To phone number" butonuna bastığımızda ise bu numara ile alakalı diğer numaralar çıkıyor.

"To website" butonuna bastığımızda numara ile ilgili websiteler karşımıza çıkıyor.

Bu konumda bu kadar anlatabildim, soru - öneri ve görüşlerinizi konu altından belirtebilirsiniz.
Bu maltago programını yeni öğrendim ve hemen sizlerle paylaşmak istedim, her öğrendiğim yeni şeyi sizlerle paylaşmaya devam edeceğim,
emeğe saygı için teşekkür butonuna basarsanız sevinirim, sağlıcakla kalın.
Saygılar Red'HackNes....

RedHackNes

Kıdemli Üye
1 Tem 2015
3,344
15
Nereye...
Yahu arkadaş anlamıyorum, konunun açılması için 27 kişi oy verdi, konuyu açtım yazan yok ?
O kadar emek vererek şu konuyu açıyorum, bir mesaj bile atılmıyor, pes doğrusu...

HeRTeS

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,860
2
Mars
Yahu arkadaş anlamıyorum, konunun açılması için 27 kişi oy verdi, konuyu açtım yazan yok ?
O kadar emek vererek şu konuyu açıyorum, bir mesaj bile atılmıyor, pes doğrusu...

Eline Sağlık Kardeşim :) Fakat neden bu kadar sabırsızsın çözemedim doğrusu :) Bir konuyu yorum veya teşekkür için açmamalısın hedefin insanlara yardımcı olmak olmalı bence.. :) Yorum o kadar önemli değildir benim için senin içinde öyle olmasını tavsiye ederim insanlara yardımcı olmak önemlidir fakat insan emek harcadığı bir şey için karşılık bekler hak veriyorum kardeşim sana da ..
Keyifli Forumlar..

RedHackNes

Kıdemli Üye
1 Tem 2015
3,344
15
Nereye...
Eline Sağlık Kardeşim :) Fakat neden bu kadar sabırsızsın çözemedim doğrusu :) Bir konuyu yorum veya teşekkür için açmamalısın hedefin insanlara yardımcı olmak olmalı bence.. :) Yorum o kadar önemli değildir benim için senin içinde öyle olmasını tavsiye ederim insanlara yardımcı olmak önemlidir fakat insan emek harcadığı bir şey için karşılık bekler hak veriyorum kardeşim sana da ..
Keyifli Forumlar..
Amacım teşekkür veya yorum atmaları değil, benim bu tür konuları açmamın tek sebebi var, insanlara yardımcı olmak ve yardımcı olup olmadığımı görmek en büyük hakkım.
Bir anket konusu açtım, bu konuyu isteyen olacak mı diye, 27 olumlu oy geldi.
Konuyu açtım fakat halen o konuya yazıyorlar, bu biraz sinir etti, neyse sorun yok teşekkür ederim :)
[/QUOTE]

tesb1h

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
857
0
Üstad konun o kadar güzel ki insanlar teşekkür etmeyi unuttu direkt icraat :D

RedHackNes

Kıdemli Üye
1 Tem 2015
3,344
15
Nereye...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.