Çözüldü Telefon wallpaper nereden bulabilirim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Furkankaya1

Katılımcı Üye
18 May 2018
734
1
Iyi günler arkadaşlar, bildiğiniz telefon wallpaper sitesi var mi

Moderatör tarafında düzenlendi:

AltayCyber

Coder Life'
1 Ara 2018
605
22
Kafkasya
Zedge uygulamasını öneririm sana uygulama gayet güzeldir duvar kağıtlarının yanında zil sesi ve bildirim sesi gibi sesleri de bulma şansın olabilir

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
325
Zedge var onda güzel wallpaper'lar var onun dışında ben daha önce program indirmedim tavsiye ederim.

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,455
631
Zedge adlı program 4K kaliteye kadar wallpaper desteği veriyor.

wh0ismrrobot

Uzman üye
1 Ocak 2019
1,332
3
İstanbul
Google'ın Görseller Bölümünde Bile Çok Güzel Wallpaperlar Bulabilirsiniz.
Ufak Bir Google Araştırması Yaptım ve "Unsplash" Adlı Bir Site Buldum ve Wallpaper Adlı Bölümünde Güzel Wallpaperlar Var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.