Yazılım | Programlama Telefona Nasıl Root Atabilirim?

kurmay11

Üye
17 Eki 2023
85
14
İyi günler ben telefona root atmak istiyorum (garantisi filan hep bitti) çunki termuxta birsey yapmak istiyorum root istiyor hep root hep root araştırdım. Herkes başka anlatıyor bilen biri yardım edebilirmi

H@cked BaBy

Medyanın Yıldızı
28 Haz 2023
2,479
46
1,044
Arkana bak
İyi günler ben telefona root atmak istiyorum (garantisi filan hep bitti) çunki termuxta birsey yapmak istiyorum root istiyor hep root hep root araştırdım. Herkes başka anlatıyor bilen biri yardım edebilirmi
Rootu telefona senin atman sıkıntılı olabilir. Cihaz bidaha açılmayabilir. Oyüzden size tavsiyem bir tamirciye gitmenizdir.

kurmay11

Üye
17 Eki 2023
85
14

Senior Beyaz

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
474
9
136
root@beyaz:
Merhabalar,
Kingroot vs. gibi uygulamalar mevcut fakat kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Daha önce denendi ve cihaz bir süre sonra ROM hatasından dolayı birdaha açılmadı. Lütfen bu işin uzmanlarına yaptırınız işlemi.
İyi Forumlar...

DOKTR1N

Moderatör
Öncelikle merhaba değerli üye;

Bu konu bilmeyenler için kafa karıştırıcı olabiliyor, önceki android sürümlerini destekleyen Kingroot tarzı google play store'da olan uygulamalar vardı ve bu android sürümlerine root atabiliyordu. Artık desteklediğini sanmıyorum. Cihazınızın marka ve modelini bilmediğim için sizinle şu anlık bu videoyu paylaşıyorum göz atabilirsiniz...

İyi forumlar dilerim

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,416
49
969
Merhabalar

eğer telefon modeliniz eskiyse kingroot gibi uygulamalardan faydalanabilirsiniz ki yazılmış zaten benim yazacağım şey şudur.

Eğer telefon yazılımız güncelse bunun için root atamazsınız en azından yeni versiyonlar tanıtıldığı zamana kadar veya huawei ise işiniz daha zor bootloder kilidi var önceden açılabiliyordu şuan açabilen görmedim.

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.