Telefondaki herseyi izleme (whatsapp,instagram,telefon konusmalari ve s.)//z3d1453//

Z3D1453

Üye
23 Ağu 2017
250
0
Hepinize Merhaba degerli TurkHackTeam uyeleri

Forumda (Açıklayıcı) anlatimini bulamadigim bu programin anlatimini yaptim umarim isinize yarar :eek:isbende

Baslayalim

Programın ismi : Mobile Tracker

J7LVLW.jpg

Not : Sadece Android işletim sisteminde çalışmakta (Yani hedef kişinin telefonu android olmak zorunda)

Not : işlem yapmanız için Hedef kişinin telefonu internete bağlı olmalı

Not : Program 1 ay ücretsiz sonra 1 ay kullanım için 20 € istiyor

Not : Hangi telefonu izlemek istiyorsanız minumun 5 dk telefon sizde olmalı

Özellikler
SMS/MMS : Bu uygulama, telefonun kullanıcısı tarafından gönderilen veya alınan tüm SMS ve MMSleri okumanızı sağlar.

Aramalar : Bu uygulama, gelen, giden ve cevapsız aramaları,konuşulan ları dinlemeyi sürelerini, gerçekleştiği tarihi ve saati görmenizi sağlar.

GPS Yerleri : Hedef telefonun canlı olarak nerde olduğunu görmek (Konum kapalıysa aça bilirsiniz)

Fotoğraflar : Bu uygulama, telefonun kullanıcısı tarafından alınan tüm resimleri ve görüntüleri görüntülemenizi sağlar.

Anlık mesajlaşma : hedef telefonun köklenmeden Facebook ve WhatsApp'tan gelen ve giden mesajlara erişmenizi sağlar.
Ayrıca, telefon köklenmeden Skype, Hangouts, LINE, Kik, Viber ve Telegram'dan alınan mesajlara da erişebilirsiniz.

Uzaktan kumanda : Uzaktan kumanda ile, telefonu tam olarak kontrol edebilir, verileri silebilir, titreşebilir / çaldırabilir, fotoğraf çekebilir , ses ve ya görüntü kaydedebilir,telefona istediginiz ad altında bildirim göndere bilir ve daha fazlasını yapa bilirsiniz

Canlı görüntüleme : Bu program ile ile telefon ekranında ve çevresinde neler olduğunu canlı olarak izleyebilirsiniz.

Dosya Yöneticisi : Bu program ile, dosya gezginine göz atın ve indirilen ve alınan tüm dosyaları görüntüleyin

Zamanlama kısıtlaması : Mobil İzleyici Ücretsiz, tüm uygulamalara erişimi engelleyerek telefon kullanımını kısıtlamanıza olanak tanır.

Web siteleri : Hedef kişinin ziyaret ettiği tüm web sitelerini görüntüleyin, istediğiniz siteyi engelleyin siteleri engelleyin.

Takvim : Takvime yeni bir etkinlik eklendiğinde uygulama Ücretsiz sizi uyarır.

İletişim : Uyğulama adres defterine yeni bir kişi kaydedildiğinde sizi uyarır.

Analiz araçları : PDF oluştur, Excel raporları , Hangi programın daha çok kullanıldığını görüntüleme

BURAYA Tıklayarak özelliklere demo olarak baka bilirsiniz

Kurulum

Söylediğimiz gibi hedef kişinin telefonu bizde olmalı bu yapılacaklar hedef kişinin telefonun olacak

Kurulum videosu

DİKKAT : Mobile Tracker hesabını hedef kişinin telefonuna yüklediğiniz zaman açın yanı ordan kayıt olun

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=V0WxmOakqrg[/ame]

Videoda gösterildiği gibi programı kurun ve bütün izinleri verin

Kurulum bitdikten sonra uygulama kapanıcaktır ve kendini gizleyecek uygulamalar kısmana WiFi olarak gözükür ve silinmez silinmesi için şifre ister . Son olarak uygulamada kayıt oldugunuz mail ve sifreyleTeleofon ve ya bilgisayardan site üzerinden giriş yaparak istediğinizi yapa bilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Z3D1453

Üye
23 Ağu 2017
250
0
Mesaj birleştirme

ellerine sağlık bu çok yaradı :) ses kayıt özelliği varmı

Denemek lazım. Eline sağlık

Tesekkurler Umarım işinize yarar ben şu anda kullanıyorum =)

ellerine sağlık bu çok yaradı :) ses kayıt özelliği varmı

Canı olarak dinleye bilirsin sesi ve ya ses kaydet diyeret 1-5 dk aralığını dk seçip ses kaydede bilirsin .

Tamda Lazım Olan Şeydi Hocam Teşekkürler

Onemli degil .

elinize sağlık yararlı konu :D

Tesekkurler.

Yararlı gibi umarım çalışır ellerine sağlık

Calisiyor 100% . Ben su anda kullaniyorum )

spynote daha iyi bence bu proqram kulanmak isteyenler sunu bilinki her gun sitedeki hesaba giris yapmalisiniz aks taktirde bedava hesap kapaniyor bide bazi ozellikler parali

Kullandigimdan yola cikarak soyluyorum:

Siteden hergun girmene gerek yok cunki ben 2 gun girmedim 3 cu gun hayla calisiyordu .

Bazi ozellikler parali derken yukarda saydiklarimin hepsi ucretsiz arti olarak format atma falan var onlar sanirsam parali

Denemeye değer eline sağlık

Tesekkurler

Son düzenleme:

dododo94

Üye
29 Eki 2018
75
0
spynote daha iyi bence bu proqram kulanmak isteyenler sunu bilinki her gun sitedeki hesaba giris yapmalisiniz aks taktirde bedava hesap kapaniyor bide bazi ozellikler parali

WShadow

Üye
15 Eyl 2018
85
0
Emeğine sağlık benim sorum olucaktı 1 ay sonra ne oluyor ücret nasıl isteniyor mesela yüklediğimiz kişi anlayabilir mi bunu ?

İyi forumlar

ilker2148

Üye
19 Eyl 2012
187
0
gizleniyor hiçbir sıkıntı yok ben daha önce kullandım hepsi tıkır tıkır çalışıyor

Z3D1453

Üye
23 Ağu 2017
250
0
//guncel

Emeğine sağlık benim sorum olucaktı 1 ay sonra ne oluyor ücret nasıl isteniyor mesela yüklediğimiz kişi anlayabilir mi bunu ?

İyi forumlar

1 ay sonra ne oluyor uygulama telefonda para mi istiyor ne yapiyor .d

Tesekkurler

1 ay sonra Ucret istiyor 20 Euro ) 1 ay ucretsiz kullana biliyorsun yani

Karsi telefona nasil yuklenecek o kisi uzaklardaysa

Hedef telefon en az 5 dk elinizde olmali . Uzaktan yapmak olumsuz (Ust Duzey Sistem gerekiyor o da bize sunulmaz kolay kolay)

Hocam elinize sağlık ama bunun cracklisi yada buna benzeyen aynı mantıkta ücretsiz bir program yok mu?

Var ama bunun kadar elverisli degil . Malesef Site uzerinden giris yapildigi icin crack olmuyor.

Ellerine sağlık eğer çalışıyorsa harbii fişşeksin haa :D

Tesekkurler. Calisiyor 100% garanti veririm ( ben kullaniyom su anda)

Denemek Lazım Elerine Sağlık

Tesekkurler .

Ellerine sağlık yararlı bilgi

Tesekkurler

Moderatör tarafında düzenlendi:

TOMAR

Üye
18 May 2018
180
0
NEREYE ?
Hocam elinize sağlık ama bunun cracklisi yada buna benzeyen aynı mantıkta ücretsiz bir program yok mu?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.