Telefunken Hacked

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
29
(nowhere) in
açık kralmış gerçekten index of admin.(file admin açığı)

Hayır tosun paşa.
File admin dizinin olması file admin açığı olduğu anlamına gelmez.
Eğer açık açık file admin açığı bu çocuk mu kandırıyorsun dersen file admin açığını kullanarak oraya index atmanı istiyorum.
Sen oraya indexi at o açıkla bende bu konuyu sileceğim.
Atamıyorsan da bu konunun altından özür dileyeceksin.
Öyle liseli kızlar gibi atıp tutmakla olmuyor bu işler.
Profiline konunun linkini attım.
Görmemezlikten gelir karı gibi kaçarsan bende seni forumdan uzaklaştırırım.
Hadi bakalım şimdi
rolleyes.gif

Son düzenleme:

JersaW

Katılımcı Üye
simdi abicim bu islerde benden eskisin ve acik ara deneyimlisin kacilcak bise oldugunu dusunmuyorum ancak ilk bakista indexinin gozukmesinden basit birsey oldugunu dusunmustur sanirim hemfikiriz bu konuda hakli olabilirsin ancak bizi aydinlaticak bi bilginin olmasini isterdim ozur dileyecegim bir durum oldugunu dusunmuyorum. ama istersen banla ustam patron sensin... sonuc olarak gordugumu solemem bence suc degil.

Son düzenleme:

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
29
(nowhere) in
simdi abicim bu islerde benden eskisin ve acik ara deneyimlisin kacilcak bise oldugunu dusunmuyorum ancak ilk bakista indexinin gozukmesinden basit birsey oldugunu dusunmustur sanirim hemfikiriz bu konuda hakli olabilirsin ancak bizi aydinlaticak bi bilginin olmasini isterdim ozur dileyecegim bir durum oldugunu dusunmuyorum. ama istersen banla ustam patron sensin... sonuc olarak gordugumu solemem bence suc degil.

Bilmeden konuşmak ahmaklıktır aynı hataya birdaha düşme o zaman.
Sadece bu konu için değil alaycı mesajlarını görüyorum her konuda.
Gözüm üstünde.
Sql Inj açığı vardı sitede.
Aydınlanmışta oldun şimdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.