Telegram NYX Rat / V3

`TR0GRES

Yazılım Ekibi
1 Mar 2020
1,177
512
Medellín

Merhaba, Telegram NYX rat projesinin 3. sürümü ile karşınızdayım , 3. sürümde 14 adet özellik eklendi.

Program Hakkında Görseller

KOD

Projede önerilerinden ve desteklerinden dolayı @Profesör hocama teşekkürlerimi sunarım.

FAKULTE

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
430
39
İstanbul

Merhaba, Telegram NYX rat projesinin 3. sürümü ile karşınızdayım , 3. sürümde 14 adet özellik eklendi.

KOD

Projede önerilerinden ve desteklerinden dolayı @Profesör hocama teşekkürlerimi sunarım.

Bu nedir yani ben hiç birşey anlamdım içeriğini yazmammissin

Adanlıtrojan

Katılımcı Üye
25 Haz 2021
434
130
14
Gerçek aşkına kavuşmak...

KOD

Eline emegine saglik güzel olmuş

20 Haz 2021
96
24
19

KOD

anlamadım kendimiz için yapılmış (kolaylık amaçlı) bir rat mı yoksa ofansif yani başkasına atıp aktif edildiğinde bu komutları onun üzerinde çalıştıracağımız bir rat mı ?

`TR0GRES

Yazılım Ekibi
1 Mar 2020
1,177
512
Medellín
Eline emeğine sağlık Trogress
Eline, emeğine sağlık. Başarıların devamını diliyorum. :giggle:
Kodlar gayet okunabilir cok hoş olmus eline emegine saglik
Elinize sağlık hocam :)
Ellerinize Sağlık Hocam.
Emeğine sağlık. Döktürmüşsün
Merhaba,
Emeğine Sağlık Dostum. :)
En Kısa Süre İçinde Bir Gözatarım. Eline Emeğine Sağlık Hocam.
Eline emegine saglik güzel olmuş
Teşekkür ederim.

Bu nedir yani ben hiç birşey anlamdım içeriğini yazmammissin
anlamadım kendimiz için yapılmış (kolaylık amaçlı) bir rat mı yoksa ofansif yani başkasına atıp aktif edildiğinde bu komutları onun üzerinde çalıştıracağımız bir rat mı ?

Telegram üzerinden komutları vermenizi sağlayan bir rat projesi örnek olarak script dosyasının çalıştığı bilgisayara telegram üzerinden komutlar verirsiniz ve verdiğiniz komutlar script de çalışıp size çıktısını gönderir bir nevide Bilgisayarı telegram üzerinden yönlendirirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.