Telegram WhatsApp'ı Çıldırtacak Güncelleme !

'Medusa

Katılımcı Üye
18 Ocak 2021
840
369
JAPAN
Telegram WhatsApp'ı Çıldırtacak Yeni Özellik

Geçtiğimiz haftalarda WhatsApp gizlilik sözleşmesi nedeniyle WhatsApp kullanan kullanıcılar dağılmıştı. Dağılan bu kullanıcılar Telegram , BİP , Signal gibi chat platformlarına yerleşti.

513f45490b910b8d82afc8a54a8b6a8244985795.jpeg

Telegram WhatsApp'tan gelen kullanıcılar ile 500 milyon aktif kullanıcıya ulaştı. Telegrama gelen yeni 7.4.1 güncellemesi ile artık WhatsApp'tan konuştuğunuz bütün sohbetleri Telegrama geçire bilirsiniz. Yeni güncelleme şu an için sadece İOS platformuna geldi yakın zamanda Androide gelmesi bekleniyor.

Peki Bu İşlem İOS İçin Naıl yapılır ? Gelin bakalım

#Adım 1: WhatsApp uygulamasını açın.

#Adım 2: Telegram’a taşımak istediğiniz sohbeti açın.

#Adım 3: “Seçenekler” menüsünden “Sohbeti dışarı aktar”a dokunun.

#Adım 4: “Medyasız” ya da “Medyayı dahil et”i seçin.

#Adım 5: Paylaşım menüsünden Telegram’ı seçin.

#Adım 6: Sohbet geçmişini aktarmak istediğiniz Telegram sohbetini seçin.

#Adım 7: Mesajların Telegram’a aktarıldığını gösteren bir istem göreceksiniz. “İçe Aktar”ı seçin.
Yukarıdaki adımları İOS platformunda takip ederek sohbetlerinizi Telegrama geçirebilirsiniz.

Sizce bu güncelleme gelmelimiydi ? WhatsApp bu haber ile ne kadar zarara uğrayacak ?

Son düzenleme:

'Medusa

Katılımcı Üye
18 Ocak 2021
840
369
JAPAN
eline sağlık tebrikler :)

Emeğine sağlık :))

eline emeğine sağlık :)

Eline emeğine sağlık linux

eline sağlık dostum :)

elinize sağlık süper

hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim sağolun varolun :eek:pcuk

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.