Oyun Tencent game Pubg

papa50

Yeni üye
25 Şub 2019
4
0
Bursa
Pubg yi acıyorum oyunun isteklerini karşılıyor bilgisayarım ama nedense oyuna girdiğimde birden kasmalar donmalar yaşıyorum sürekli ayarları değiştirip denedim ama nedense aynı belirtileri yine tekrardan veriyor sizce sorun neyden kaynaklanıyor yardımcı olur musunuz.

Laurange

Kıdemli Üye
22 Ağu 2017
3,137
19
Bakü
Merhabalar, oyunu oynarken arkaplanda çalışan diğer uygulamalar belleği tüketeceğinden kasmalar olabilir. Siz de arkaplanda çalışan uygulamaları kapatarak bellek temizliği yapabilirsiniz. Eğer bunları yaptıktan sonra tekrar kasma gibi sorunlar yaşıyorsanız, oyunun grafik ayarlarını "düşük" ya da "orta" yapınız. İyi forumlar.

Son düzenleme:

PoweRWarriOR

Uzman üye
14 May 2016
1,861
1
Icel
Öncelikle merhabalar dostum oyunu en yüksek ayarlarda oynaman gerek emilatör olduug için düşük ayarlarda çok düşük fps verir, fakat 60fpsin üzerinde çıkamassın bu sorun emilatör oldugu için klasik bir şey

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,455
631
Görev yöneticisine girip pubg mobile sağ tıklayıp ayrıntılar diyin, tekrardan pubgye ait ne varsa öncelik verip Normalin Üstünde'ye basın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.