Termux ile facebook şikayet botu ( kesin sonuç )

burc ugur

Üye
16 Eki 2007
90
0
Paylaşım harika bu yontem pcde python ile nasıl yapılır? telde ise 2-3 gün sürebilir demişsin tel acık mı kalması gerek?

son olarakta sadece cep numarası ile kaydolmus bir hesabı kapatabilir mi?

edit:
sizden ricam konuları hide olarak paylasmaniz. bu yontem subatta cikmis ancak fixlenir boyle paylasirsaniz. konu adlarini f4c3b00k olarak yazin. google indexliyor herifler fixler bence. keske forumda uye olmayan içeriği goremese..

Son düzenleme:

spravci

Uzman üye
21 Ağu 2017
1,431
1
Nereye...
Paylaşım harika bu yontem pcde python ile nasıl yapılır? telde ise 2-3 gün sürebilir demişsin tel acık mı kalması gerek?

edit:
sizden ricam konuları hide olarak paylasmaniz. bu yontem subatta cikmis ancak fixlenir boyle paylasirsaniz. konu adlarini f4c3b00k olarak yazin. google indexliyor herifler fixler bence. keske forumda uye olmayan içeriği goremese..

Kesinlikle bende size katılıyorum gizlesinler yoksa yakında fixlenir

burc ugur

Üye
16 Eki 2007
90
0
100 tane gönderdim sabah 7 den oglen 4 e kadar 9 saatte 100 tane gitti. Baya yavas report yapıyor nedense.

SoNBeKCi

Yeni üye
5 Eyl 2011
14
0
Olmuyor git clone yazip enter diyorum linki yapıştiriyorum hata veriyor

Terminali sıfırlayıp tekrardan yazarsanız kodları olucaktır.

100 tane gönderdim sabah 7 den oglen 4 e kadar 9 saatte 100 tane gitti. Baya yavas report yapıyor nedense.

Bende daha hızlı çalışıyor . Telefonunuz yada internetinizle alakalı olabileceğini düşünüyorum

edit:

Yüksek doğrulamalı hesaplarda işe yarıyacağını düşünmüyorum. Fakat ben yaptıklarımın hepsinde kesin sonuç aldım. Yani kurbanımız kimlik doğrulaması yaptıysa falan kimse kapattıramaz o hesabı.

Videolu anlatımla yapsan daha iyi olur

Video için vaktim kalmadığından dolayı yapamadım ama çok talep var . En yakın zamanda ilgilenicem bu konuyla.

Moderatör tarafında düzenlendi:

burc ugur

Üye
16 Eki 2007
90
0
Bende daha hızlı çalışıyor . Telefonunuz yada internetinizle alakalı olabileceğini düşünüyorum

cep numarası ile kaydolmus bir hesabı kapatabilir mi?
hesap 2018 de acılmış 600 arkadaşı var ve gunde 100 tane paylasım aslında floodyapıyor..bazıgonderılerıbayagılıkealıyor.

SoNBeKCi

Yeni üye
5 Eyl 2011
14
0
Hata alıyorum git clone yazıp linki yazıyorum hata veriyor CD report filan yazıyorum hata veriyor videolu halde güzel olur.

Update ve upgrade işlemini tekrardan yaparsanız düzelecektir. Çalıştırırken reportun R sini büyük yazmayı unutmayın.

Yapamıyorum bana kodu giriyorum dediğiniz gibi bir şey çıkmıyor efendim

Hangi kodu girince hata alıyorsunuz. Detaylı söylerseniz yapmanız gerekeni anlatayım size

Moderatör tarafında düzenlendi:

burc ugur

Üye
16 Eki 2007
90
0
Gercek hesap tel ile kaydolmuskapanmaz mi umut yokmu ya? 8 tane hesap kapattım dıyen arkadas nasıl kapadı acaba? zaten dusuk guvenlıklı olanlar normal sıkayet ilede kapanıyor

Son düzenleme:

noonebey

Katılımcı Üye
14 Ocak 2019
590
10
Uzay
Termux a kurdum iyiye benziyo bide user gerektirmıyor demıssın o özelliği güzel olmus.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.