Termux ile facebook şikayet botu ( kesin sonuç )

nexima47

Yeni üye
28 Mar 2019
2
0
Termuxu açarken böyle hata veriyor depolama izni vermeme rağmen yardımcı olurmusunuz
sh: /system/etc/mkshrc[9]: /data/data/com.termux/files/usr/bin/getprop: No such file or directory

darklucy

Yeni üye
13 Mar 2019
22
0
Kharkov
yaptığımız kodu kapayinca siliyor tekrardan yazmak zorunda kalıyoruz nasil kaydediyoruz kodu

Son düzenleme:

burc ugur

Üye
16 Eki 2007
90
0
arkadaşlar bununla gerçek hesap kapatabilen var mı? 3 gunde 2000 report yolladim hic bisi olmadi..

burc ugur

Üye
16 Eki 2007
90
0
1. 3 gündür 2000 report yapandı hesap kapanmadı.
2. Bu metodla hesap kapatabilen gerçekten var mı?
3. Windows'da nasıl çalıştırabiliriz? Python kurulu PC'de...

dexter43

Yeni üye
2 Nis 2019
16
0
bunun hesap kapattığına emin misiniz 4k report attı hiçbişey olmadi sıradan bi hesap

xsteam13

Yeni üye
10 Şub 2019
21
0
Selamun Aleyküm Arkadaşlar, Forumda Baya Eskiyim Fakat Pasif Bir Üyeydim. Tekrardan Dönüşümün Ardından İncelemelerim Üzerine Forumumuzda Facebook Şikayet İle İlgili Henüz Sonuca Kavuşmuş Bir Proje Göremedim. Benimde İhtiyacım Üzerine Bir Araştırma Yaptım ve Denedim . Sonuç Olumlu Olunca Sizlerle Paylaşmak İstedim.

İlk Defa Termux Kullanıcaklar İçin Tam Kurulumunu Anlatıyorum.
Öncelikle Google Play Üzerinden Termuxu Kuruyoruz.
Daha Sonra Kodları Aşağıda Belirttiğim Gibi Yazarak Devam Ediyoruz.

Apt update && apt upgrade
Pkg install python2
Pkg install git
Pkg install figlet
Pkg install unzip

Git clone https://github.com/IlayTamvan/Report.git
Cd report
Unzip report.zip
Python2 report.py

Daha Sonra Çıkan Ekranda Sizden İD İstenecektir. İD kısmına İse Kapatacak Olduğunuz Hesabın İd sini yazıp Enterlıyorsunuz Ve Şikayet Başlıyor.

NOT:KESİNLİKLE FACEBOOK HESABINIZ İÇİN KULLANICI ADI ŞİFRE VEYA TOKEN GEREKTİRMİYOR !HESAP KAPANMA SÜRECİ KİMİ ZAMAN 1-2 SAAT İÇİNDE KİMİ ZAMAN İSE 2-3 GÜN SÜREBİLİYOR. BENİM ŞİKAYETLERİM ORTALAMA 1-2 GÜNDE SONUÇ VERDİ.

PROJE BANA AİT DEĞİLDİR SADECE YARARLI OLABİLMEK İÇİN PAYLAŞTIM İYİ FORUMLAR DİLERİM.

Olmadı yardımcı olabilecek varmı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.