Termux ile İnstagram Hesabın Profil Bilgilerini Toplama

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
1,085
BL4CKGORE
Cevabınız için teşekkür ederim İnstagram hesabına erişmekten kastım hedefin instagram mesajlarını okuyabilmenin bir yolu var mı anlamında dedim

Onun için bizzat hesabın içine girmemiz gerek.Bu tool ile imkansız :)

onun yerine sahte instagram açıp da kendinizde bilgilere bakabilirsiniz
ellerine klavyene sağlık

Teşekkürler :)

konu süper ellerine sağlık. Usta bu termux bi beni sevmiyor anlaşılan hep hata hep hata 😂😂😂

Termux konuları atıyorum sürekli, Termux'a sizi de alıştırıcam en sonunda 😁😁

Nepholyte

Üye
8 Ocak 2017
210
9
İZMİR
Selamlar sayın Türk Hack Team üyeleri,

Bu konumda Termux ile nasıl İnstagram'da istediğiniz kişinin profil bilgilerini görürüz onu anlatıcam.

(Bu Tool sizlere E-posta veya telefon bilgileri vermez!)

Öncelikle kullanacağımız Tool'un ismi = Get-instagram-users-info---Any-instagram-account

Şimdi gerekli paketleri kuralım.

pkg update && upgrade (Termux'u güncelliyoruz.)

pkg install git python python3-pip (Git paketi , python ve pip'i kuruyoruz.)

Şimdi de Tool'umuzu kuralım.

git clone https://github.com/zxllkada/Get-instagram-users-info---Any-instagram-account.git

Tool'umuzu başarılı bir şekilde kurduk.Şimdi içine girelim.

cd Get-instagram-users-info---Any-instagram-account

Tool'umuzun içine girdik.Şimdi gerekli olan requirements'i indirelim

pip3 install -r requirements.txt

Requirements.txt'yi indirdik.Şimdi çalıştırmamız gereken dosyaya girelim.

cd zxllkada

cd Dump_Instagram_Information_ANY_ACCOUNT

Evet girdik.Şimdi de Tool'umuzu çalıştıralım.

python3 InstaInfo_zxll.py

Evet Tool'umuzu çalıştırdık ve bizden sadece hedef hesabın kullanıcı adını istiyor.

Gördüğünüz gibi.Kullanıcı adını girdik ve bize profilin tüm bilgilerini verdi.
Umarım konuyu beğenirsiniz.
Eline sağlık deneyeceğim

Mübarek İnsan

Yeni üye
23 Haz 2022
28
11
Merhaba ben hata alıyorum,ilk denediğimde oldu ama programı kapatıp açinca açmaya çalışırken hata veriyor.
Yardım eder misiniz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.