Termux kali linux kuurlumu videolu

1wexter1

Katılımcı Üye
24 Eyl 2021
921
647
Uzayda1yer
Aaaaa bende pcye format atmıştım tam yeniden sanal makine kurup
kali linux kurayım diyordum ki bu konuya denk geldim güzell eline sağlık :)

Frannik

Yeni üye
2 Haz 2022
8
5
''nh kex passwd'' Komutuna geldiğim zaman komutu yazdım fakat "touch : cannot touch 'kali-arm64/root/.version': No such file or directory" hatası alıyorum.

Sanırsam ben NetHunter KeX programını kurmadım fakat nasıl kurulacağını bilmiyorum, cihazım : Oppo C25s

Son düzenleme:

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,217
894
22
Aaaaa bende pcye format atmıştım tam yeniden sanal makine kurup
kali linux kurayım diyordum ki bu konuya denk geldim güzell eline sağlık :)
Teşekkür ederim 😊

''nh kex passwd'' Komutuna geldiğim zaman komutu yazdım fakat "touch : cannot touch 'kali-arm64/root/.version': No such file or directory" hatası alıyorum.

Sanırsam ben NetHunter KeX programını kurmadım fakat nasıl kurulacağını bilmiyorum, cihazım : Oppo C25s
Videom gibi yaptın mi yada ss varsa eğer ss alabilirmim ?

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,217
894
22
nh kex passwd komutunu bir şekilde hallettim ama bende NetHunter KeX programı yok yani nasıl bağlantı kurucağım yada o programı nasıl indiririm?
Şimdi anlatıyorum

Termuxu ac daha sonra bunu gir

Bash ./install-nethunter-termux

Kali cıkcak hep N. Bas eğer kurulumu yapmişsan N olarak hep bas daha sonra karşinda secenek cıkcak

Sonra nh kex diyince otomatik olarak port açıyor 😊😊

Daha sonra aşağıdaki bağlantı tıkla orda nethunter kex bul ve indir
Kali NetHunter App Store - Android App Repository for Penetraton Testing and Forensics

( Kali linux storedekini hepsini indir )

Sonra localhost ve şifre yaz şifre 6 hanelik oluyor onu da yazınca hemen portu

Localhost:5901 yaz
Sonra nh kex passwd yazinca new diyicek yeni bi şifre oluştur sonra o şifreyi nethunter kex yaz sonra giriş yap

Frannik

Yeni üye
2 Haz 2022
8
5
Şimdi anlatıyorum

Termuxu ac daha sonra bunu gir

Bash ./install-nethunter-termux

Kali cıkcak hep N. Bas eğer kurulumu yapmişsan N olarak hep bas daha sonra karşinda secenek cıkcak

Sonra nh kex diyince otomatik olarak port açıyor 😊😊

Daha sonra aşağıdaki bağlantı tıkla orda nethunter kex bul ve indir
Kali NetHunter App Store - Android App Repository for Penetraton Testing and Forensics

( Kali linux storedekini hepsini indir )

Sonra localhost ve şifre yaz şifre 6 hanelik oluyor onu da yazınca hemen portu

Localhost:5901 yaz
Sonra nh kex passwd yazinca new diyicek yeni bi şifre oluştur sonra o şifreyi nethunter kex yaz sonra giriş yap
NetworkManager İs not runnig hatası alıyorum onu nasıl yapıcağız?

Son düzenleme:

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,217
894
22
Başarılı bir şekilde giriş sağladım, tool vesaire herşey gözüküyor ama NetworkManager bulunamadı felan diyor internete bağlanamıyorum kısaca
Rootlu bir telefonla dene şuanda rootsuz olduğu için termux desteklemiyor eğer rootlu iseniz güncelleme yapabilirsiniz eğer güncelleme geliyorsa internet yoksa internet üzerinde bakabilirsiniz araştırmanız lazım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.