Termux paneli

heryp

Üye
5 Eki 2022
54
19
Merhaba, GitHub - 1Tech-X/termuxkey bu dosyayı termuxa indirip çalıştırırsan işine yarayabilir belki kodlar:
apt install git
apt install python2
cd termuxkey
ls
chmod 777 *
python2 termuxkey.py

ancak olur mu tam emin değilim ben hiç denemedim başıma böyle bir olay gelmedi lakin bunu denemeden önce şu adımı denesen daha iyi olur -ki- zannımca denemişsindir gibime geliyor termuxtan çık gir yapıp bildirim panelinden exite basıp tekrsr termuxa girmediysen eğer veya telefonunu kapatıp açmadıysan eğer ilk olarak bunları dene sonra komutu dene derim iyi günler ancak komutu denersen termux iyice mi kafayı yer yoksa düzelir mi bilemem sonuçta bu termux😄 sıkıntılı biraz

MarASHlı

Yeni üye
3 Eki 2022
14
5
S

Ses açma tuşu ve q ye bas aynı anda
Çok teşekkür ederim işe yaradı.

Merhaba, GitHub - 1Tech-X/termuxkey bu dosyayı termuxa indirip çalıştırırsan işine yarayabilir belki kodlar:
apt install git
apt install python2
cd termuxkey
ls
chmod 777 *
python2 termuxkey.py

ancak olur mu tam emin değilim ben hiç denemedim başıma böyle bir olay gelmedi lakin bunu denemeden önce şu adımı denesen daha iyi olur -ki- zannımca denemişsindir gibime geliyor termuxtan çık gir yapıp bildirim panelinden exite basıp tekrsr termuxa girmediysen eğer veya telefonunu kapatıp açmadıysan eğer ilk olarak bunları dene sonra komutu dene derim iyi günler ancak komutu denersen termux iyice mi kafayı yer yoksa düzelir mi bilemem sonuçta bu termux😄 sıkıntılı biraz
Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.