Sızma Testleri Termux Tiktk Spam Botu Nasıl Bulunur ?

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
1,608
-Türkistan-
Cevap: Termux sistemiyle tiktok spamli botu

Merhaba değerli üye,

Öyle bir botun yapıldığını görmedim ama aynı mantıkla çalışan Instagram botları var.Onları tiktok için editleyebilirsiniz

God of shadows

Katılımcı Üye
3 Ağu 2019
275
2
23
Ankara

Merhaba Daha Önce duymadım tiktok için ama birçok sosyal medya platformlar için spam botu var bunların çalışma mantığı şöyledir :
Araç-programa user dediğimiz kullanıcı adı ve hesap şifresi girilir tüm hesaplardan oturum başarılı bir şekilde açılıyor ve şikayet nedeni belirtikten sonra her hesaba teker teker spam atmaya başlar açık kaynak kodlarını bakarak düzenleyebilirsin orta seviye python dili bilmen Gerekir piyasada birçok spam botu pythonla yazılıyor
Ayrıca Fikir kazanmak için forumda birçok konu var forumda instagram spam botu mevcuttur burdan bakabilrsin https://www.turkhackteam.org/python/1902273-instaspamv4-instagram-sikayet-otomasyonu.html
Çalışma mantığını burda anladıktan sonra bunu sadece tiktoka göre düzenlemen gerekecek şimdiden Kolay Gelsin

AzeriTurk66

Yeni üye
9 Ocak 2023
8
0
Cevap: Termux sistemiyle tiktok spamli botu

Merhaba değerli üye,

Öyle bir botun yapıldığını görmedim ama aynı mantıkla çalışan Instagram botları var.Onları tiktok için editleyebilirsiniz
Kardes selam. Bir tik tok hesabi var. Onun kapatilmasinda bana yardimci ola bilirmisin ? Yalnis anlama bana cok yalnislar yapti ve karsiligi nedir alirsin. Yalnis anlama parasini veririm. Cok ama cok istiyorum kapanmasini.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.