Termux veya Linux için Karşı Cihaza Erişim Sağlama Tool'ları Arıyorum

Çözüm
termux veya linux icin tel no ile mikrofon dinleme kameraya girme toolari varsa verirmisiniz
Öncelikle merhaba telefon numarası ile böyle birşey gerçekleştiremezsiniz bunu farklı dosyalar örneğin apk dosyası veya oyun dosyası ile karşı tarafa sosyal mühendislik yolu ile yapabilirsiniz veya steghide diye tabir ettiğimiz resim içine virüs gizleme taktiği ile karşı tarafa yine sosyal mühendislik yolu ile gönderebilirsiniz saygılar...

sfarows

Üye
15 Tem 2021
114
29
Öncelikle merhaba TurkHackTeam sayın üyesi

Bu konularda en iyi kendin trojan oluşturmandır ama programlama bilmiyorsan , Metasploit gibi araçlardan yararlana bilirsin , Numara üzerinden birşey yapmak mümkün değil, ama numraya WhatsApp , Imessage ve .s uygulamalarla sms yollarsan ve kurban buna tıklarsa , cihazına trojan iner ve sende cihazı tam ele geçirirsin (dikkat trojana bağlı ) , TÜRKİYE vatandaşlığı olanlara yapmak veya TÜRK DEVLETİ yetkililerine yapmak cinayetdir ve hukuki ağır cezası var

Air Raid

Üye
17 Tem 2021
145
39
selam aleyküm
değerli üye:
telefon numarası üzerinden böyle bir işlem gerçekleştire bileceğini sanmıyorum
ama karşı tarafa trojen virüsü hazırlıyarak ip numarası öğrenebilir
ve kamerası mikrofonu gibi araçlara erişim sağlayabilirsin
birde kendin tool yazmasını biliyorsan tool yazarakta bu işlemi gerçekleştirebilirsin.
bu trojeni karşı tarafa bir oyungibi gösterip düşürebilirsin.
iyi forumlar Allaha emanet olun

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,741
404
Kainat
termux veya linux icin tel no ile mikrofon dinleme kameraya girme toolari varsa verirmisiniz
Merhaba sayın üye,
Telefon numarası ile karşı tarafı dinleyemez, konumunu öğrenemez veya kamerasına erişemezsiniz. Bunları yapabilmeniz Emniyet Genel Müdürlüğüne(kısacası karakola) başvurmanız gerekmektedir. Karakol ise başvurunuzu değerlendirecek eğer olumlu geri dönüş alınırsa savcılığa başvuracak. Savcılıkta "İzlenebilir" izni verildikten sonra Polisler izinle beraber GSM şirketine giderler. İstenilen numaraya ait bilgiler alınır ve incelemeler yapılır.

Şimdi Polise bir numara hakkında başvurduğunda bu adımlar izleniyorsa, biz yetkisiz insanlar bu adımları illegal şekilde nasıl yapabiliriz diye düşünmemiz lazım.
Tabii ki bunu düşünenlar var işte bu yüzden darkweb günümüzde yaşantısını sürdürüyor. GMS dinleme veya konum takip cihazları satılmakta darkweb'de. Eğer maddi gücünüz yeterse alabilir ve istediğinizi(Tabii aldığınız cihazın izin verdiği ayarlar doğrultusunda) yapabilirsiniz.

Hayırlı bayramlar

sfarows

Üye
15 Tem 2021
114
29
Merhaba sayın üye,
Telefon numarası ile karşı tarafı dinleyemez, konumunu öğrenemez veya kamerasına erişemezsiniz. Bunları yapabilmeniz Emniyet Genel Müdürlüğüne(kısacası karakola) başvurmanız gerekmektedir. Karakol ise başvurunuzu değerlendirecek eğer olumlu geri dönüş alınırsa savcılığa başvuracak. Savcılıkta "İzlenebilir" izni verildikten sonra Polisler izinle beraber GSM şirketine giderler. İstenilen numaraya ait bilgiler alınır ve incelemeler yapılır.

Şimdi Polise bir numara hakkında başvurduğunda bu adımlar izleniyorsa, biz yetkisiz insanlar bu adımları illegal şekilde nasıl yapabiliriz diye düşünmemiz lazım.
Tabii ki bunu düşünenlar var işte bu yüzden darkweb günümüzde yaşantısını sürdürüyor. GMS dinleme veya konum takip cihazları satılmakta darkweb'de. Eğer maddi gücünüz yeterse alabilir ve istediğinizi(Tabii aldığınız cihazın izin verdiği ayarlar doğrultusunda) yapabilirsiniz.

Hayırlı bayramlar
Reis peki nasıl çalışır bu GSM dinleme cihazları ? , kendimiz yapa bilirmiyiz ?

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,741
404
Kainat
Reis peki nasıl çalışır bu GSM dinleme cihazları ? , kendimiz yapa bilirmiyiz ?
Maalesef onun hakkında bir bilgim yok. İnternette de bulamazsınız. Çünkü aramak istediğiniz kelimeyi googleye yazdığınızda karşınıza büyük ihtimal ırtam ses dinleme cihazları çıkacaktır. Bunlar da sizin istediğiniz sonucu vermeyecektir.

GSMler kendi aralarında görüşmeleri şifreleyerek gönderir. Eğer bu şifeyi kırmayı başarabilirseniz giden ve gelen aramaları öğrenebilirsiniz. Tabii bunun için birde sinyal yakalayıcıya sahip olmanız gerekmekte. Bu cihazlarında bir sınırlaması var. Eğer evdeki birini dinlemek için aldığınız cihazla karşı apartmandaki birini dinleyemezsiniz çünkü mesafe farkı olacaktır.

Bir zamanlar bende araştırmıştım bunu ama elde tutulur bir kaynak bulamadım. Sanırım bunları illegal şekilde öğrenmekten başka çare yok.

sfarows

Üye
15 Tem 2021
114
29
Maalesef onun hakkında bir bilgim yok. İnternette de bulamazsınız. Çünkü aramak istediğiniz kelimeyi googleye yazdığınızda karşınıza büyük ihtimal ırtam ses dinleme cihazları çıkacaktır. Bunlar da sizin istediğiniz sonucu vermeyecektir.

GSMler kendi aralarında görüşmeleri şifreleyerek gönderir. Eğer bu şifeyi kırmayı başarabilirseniz giden ve gelen aramaları öğrenebilirsiniz. Tabii bunun için birde sinyal yakalayıcıya sahip olmanız gerekmekte. Bu cihazlarında bir sınırlaması var. Eğer evdeki birini dinlemek için aldığınız cihazla karşı apartmandaki birini dinleyemezsiniz çünkü mesafe farkı olacaktır.

Bir zamanlar bende araştırmıştım bunu ama elde tutulur bir kaynak bulamadım. Sanırım bunları illegal şekilde öğrenmekten başka çare yok.
Şimdi bunlar ağ teknolojileri ve şifreleme gider o zaman , Peki illegal işlerle uğraşanları (bilgi amaçlı) Dwdan bulmaliyim ? Baska sorularim olucakti Pmya bakiymosun hocam ?

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,741
404
Kainat
Şimdi bunlar ağ teknolojileri ve şifreleme gider o zaman , Peki illegal işlerle uğraşanları (bilgi amaçlı) Dwdan bulmaliyim ? Baska sorularim olucakti Pmya bakiymosun hocam ?
DM bakıyorum lakin buradan sorarsanız arayan başka kullanıcı da bilgi edinmiş olur. Eğer bu konun devamı ise bu konunun altına beni etiketleyerek sorununuzu sorabilirsiniz ya da başka bir konu ise başka bir konuda açabilirsiniz. Bilgim dahilinde size yardım etmek isterim. Açtığınız konuları gördüğüm takdirde yardımcı olmaya çalışırım.

sfarows

Üye
15 Tem 2021
114
29
DM bakıyorum lakin buradan sorarsanız arayan başka kullanıcı da bilgi edinmiş olur. Eğer bu konun devamı ise bu konunun altına beni etiketleyerek sorununuzu sorabilirsiniz ya da başka bir konu ise başka bir konuda açabilirsiniz. Bilgim dahilinde size yardım etmek isterim. Açtığınız konuları gördüğüm takdirde yardımcı olmaya çalışırım.
Bu forumu bu yüzden seviyorum herkes anlayışlı , Hocamız boş-boşuna kurmamış formu , hep böyle kalalım 10milyon olmak umudu ile ❤TURKHACKTEAM

Reis şimdi söylediğinden yola çıkarak herşeyin çözümünün orada olduğunu anlamalıyız dimi ?

15 Ocak 2021
239
70
herzaman her yerde
Merhaba sayın üye,

Hayırlı bayramlar
tşk ederim verdiniz bilgi için ben zaten beyaz şapkalıyım iyi forum lar dilerim

SonOrdu

Yeni üye
26 Tem 2021
8
1
25
özelden konuşa bilirmiyiz hocam

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
648
42
Sayın üye savcılık Emniyet dersek tabi suç olur. Yapacaksan bunu senden başka kimse bilmeyecek ki sana birşey olmasın. sosyal mühendislik yap ikna et. İzleyecegin video benim. Kalide virüs oluşturdum. O dönem pek bilgim yoktu artik tecrübem artincada resim içine bu virüsü yerleştir sosyal mühendislik yap adamın android telefonunu ele gecirsende adam bilmez. Yeterki resmi tıklasın ve indirsin. İndirse exploit dersin kalide avını beklersin. Senden haberi yok. Telefonunun on kamerasindan istediğin gibi bir sürü fotoğraf cekebilirsin. Sms kayıtlarını görürsün. Hatta rehberinde kimler var hepsini görürsün. Dediğim gibi bunları yapman suç aslında. Gizli bir biçimde yapsan kimse bilmez. Tavsiyem bu işlemler için phroxy açık olması. Videomu izleyebilirsin. Belki de bir umut olur sayın üye. Selamlar

Aronis

Üye
10 Tem 2021
182
189
Atatürk'ün izinde
Öncelikle merhaba telefon numarası ile böyle birşey gerçekleştiremezsiniz bunu farklı dosyalar örneğin apk dosyası veya oyun dosyası ile karşı tarafa sosyal mühendislik yolu ile yapabilirsiniz veya steghide diye tabir ettiğimiz resim içine virüs gizleme taktiği ile karşı tarafa yine sosyal mühendislik yolu ile gönderebilirsiniz saygılar...

Son düzenleme:
Çözüm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.