Termux (Whatsapp Hack/Telefon Hack)M***sploit

WtProWhy

Yeni üye
20 May 2018
3
0
Reis öncelikle eline koluna sağlık ben de hata oluyo ./msfconsole yaziyorum, Run "bundle install" to install missing gem hatasi aliyorum yardım edersen sevinirim.

Ataerimz

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
507
2
Guadalajara
Sadece yerel ağda işe yarayacaktır, dış ağdakı birisine yapmak için port açıp public IP ve Port adreslerini girmeniz gerekmekte.

YamanEfkar

Üye
20 May 2018
174
29
Tartarus
no such file or directory yazisinj alıyorum trojen oluşturulmuyor ki yardim eder misin?
Dostum Kayıt yerine izin verdiğine eminmisin?
Cözebilen varmi?
Dostum Komutları sırasıyla yapınca böyle bir hata vermez.Kodları sırasıyla doğru bir biçimde yazdığından emin ol.Halada aynı sorun devam ediyorsa Öm den yaz.Yardımcı olurum :)
eline koluna sağlık daha sosyal muhendislik var işimiz çok zor be :trl
Teşşekür ederim. Evet Öyle :))
Bunu nasil yapariz tam aciklama yapabildcek biri varmi
Termux M-E-T-AS-PLOİT part 2 dersime BURADAN ulaşabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.