Termuxta İnstagram Hesap Kapatma Toolu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rocemis

Üye
24 May 2022
145
52
Selamlar kardeşlerim.Termux ta bu kodları dediğim şekilde terminal kısmında yazarsanız İnstagram spam toolunu kurarsınız. istediğiniz instagram hesabına spam saldırısı başlattırıp kapattırabilirsiniz. :cool:

Başlayabiliriz.

253b07c752c59f3f44de1a65653b1930.jpg
Kod:
pkg install update
Kod:
pkg install upgrade
Kod:
pkg install git
Kod:
pkg install python
Kod:
pkg install python2
Kod:
pkg install python3
Kod:
git clone https://github.com/cybuly/instaspam.git
Kod:
ls
Kod:
cd instaspam
Kod:
chmod +x *
Kod:
pip install --upgrade pip
Kod:
pip install colorama
Kod:
python - m pip install colorama
Kod:
pip install requests
Kod:
python - m pip install requests
Kod:
python3 spambot.py
Kendi Hesabınızın Adını Girin. Hemen Ardındanda Spam yoluyla Kapatılmasını İstediğiniz İnstagram Id Hesabı istenecek. İnstagram Id Hesabınıda Aşağıdaki Linke Tıklayarak Öğrenebilirsiniz. ;)
Bağlantıya Burdan Tıklayabilirsin.
veya Linki atacam Linke tıklayın
sagolasın

Tqrik

Üye
2 May 2022
109
38
Çok gizli
Selamlar kardeşlerim.Termux ta bu kodları dediğim şekilde terminal kısmında yazarsanız İnstagram spam toolunu kurarsınız. istediğiniz instagram hesabına spam saldırısı başlattırıp kapattırabilirsiniz. :cool:

Başlayabiliriz.

Kod:
pkg install update
Kod:
pkg install upgrade
Kod:
pkg install git
Kod:
pkg install python
Kod:
pkg install python2
Kod:
pkg install python3
Kod:
Kod:
ls
Kod:
cd instaspam
Kod:
chmod +x *
Kod:
Kod:
pip install colorama
Kod:
Kod:
pip install requests
Kod:
Kod:
python3 spambot.py
Kendi Hesabınızın Adını Girin. Hemen Ardındanda Spam yoluyla Kapatılmasını İstediğiniz İnstagram Id Hesabı istenecek. İnstagram Id Hesabınıda Aşağıdaki Linke Tıklayarak Öğrenebilirsiniz. ;)
Bazı instagram bot basma toolarında ip ban olayı oluyor bunda var mı?

Muslukcu

Katılımcı Üye
17 Kas 2021
699
262
Tesisat dükkanı
teşekkürler hocam feyk hesap açıp deniyeceğim

Id hesabını nasıl bulucaz

Başlayabiliriz.

Kod:
pkg install update
Kod:
pkg install upgrade
Kod:
pkg install git
Kod:
pkg install python
Kod:
pkg install python2
Kod:
pkg install python3
Kod:
Kod:
ls
Kod:
cd instaspam
Kod:
chmod +x *
Kod:
Kod:
pip install colorama
Kod:
Kod:
pip install requests
Kod:
Kod:
python3 spambot.py
[Kullanicadi] Giris yapilirken hata oluştu * diyor

DarkSky_cyber

Yeni üye
18 Mar 2022
39
20

Başlayabiliriz.

Kod:
pkg install update
Kod:
pkg install upgrade
Kod:
pkg install git
Kod:
pkg install python
Kod:
pkg install python2
Kod:
pkg install python3
Kod:
Kod:
ls
Kod:
cd instaspam
Kod:
chmod +x *
Kod:
Kod:
pip install colorama
Kod:
Kod:
pip install requests
Kod:
Kod:
python3 spambot.py
ellerinize sağlık :)

Anon6664

Yeni üye
20 Ağu 2022
46
14

Başlayabiliriz.

Kod:
pkg install update
Kod:
pkg install upgrade
Kod:
pkg install git
Kod:
pkg install python
Kod:
pkg install python2
Kod:
pkg install python3
Kod:
Kod:
ls
Kod:
cd instaspam
Kod:
chmod +x *
Kod:
Kod:
pip install colorama
Kod:
Kod:
pip install requests
Kod:
Kod:
python3 spambot.py
Hocam, başlığı direk instaspam aracı nasıl kullanılır yapsaydınız. Hem neden özellikle termux yazdınız ki ?

Venkleys

Yeni üye
3 Eyl 2022
4
1
Hocam, başlığı direk instaspam aracı nasıl kullanılır yapsaydınız. Hem neden özellikle termux yazdınız ki ?
Yapıyorum ama ise yaramıyor en sonda bi hata yapıyorum herhalde kullanıcı adı ve id nasıl yazmalıyız ss atar mısın knk ?

şunu anlamadım kullanıcı adımızı kişinin id sini nereye hangi kısımda yazacgız ?
Bende anlamadım hata verdirten tek yer orası birinin açıklaması gerekiyo

Blueice42

Yeni üye
6 Tem 2020
17
0
Konya
ben hepsini sırayla yaptım en son python - m pip install requests yazdıktan sonra 1 satırlık bir şey yazdı sonra altında help veya license felan yazıyor ve dolar işareti varken >>> bundan çıktı python3 spambot.py yazıncada aynı şu yazdı;
File ''<stdin>'', line 1
python3 spambot.py
^^^^^^
SyntaxError: invalid syntax
ne yazarsam yazıyım aynı şeyi alıyorum belki böyle çalışıyordur diyip kullanıcı adı ve ıd yazdım yine aynı sonuç aldım nasıl yapabiliriz

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,292
900
ANKARA
ben hepsini sırayla yaptım en son python - m pip install requests yazdıktan sonra 1 satırlık bir şey yazdı sonra altında help veya license felan yazıyor ve dolar işareti varken >>> bundan çıktı python3 spambot.py yazıncada aynı şu yazdı;
File ''<stdin>'', line 1
python3 spambot.py
^^^^^^
SyntaxError: invalid syntax
ne yazarsam yazıyım aynı şeyi alıyorum belki böyle çalışıyordur diyip kullanıcı adı ve ıd yazdım yine aynı sonuç aldım nasıl yapabiliriz
Merhabalar, Python arayüzü açılıyor tahmin edersem. CTRL tuşuna bastıktan sonra D'ye basarsanız dosyaların bulunduğu terminal dizini tekrardan açarak devam edebilirsiniz.

C 0 D E R

Katılımcı Üye
21 May 2020
429
48
SIFIR6
Spam atabilmeniz için elinizde birden fazla hesap olması lazım ki giriş yapıp kullanıcıyı spamlasın. Havadan spam atmıyor yani..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.