Teröre Lanet

srvttn

Yeni üye
20 Ocak 2023
7
6
Arkadaşlar Merhaba :)
Dün Facebook' ta gezinirken terör propagandası yapan bir kansızla karşılaştım ve hemen [email protected] ve adreslerine şikayette bulundum. Umarım sesimi duyurabilmişimdir, Allah T.C. askerini korusun. Sizlerden isteğim ise sizlerin de böyle bir durumla karşı karşıya gelince şikayette bulunmanız. Terör Propagandası yapan alçağı şikayette bulunalım.
Şahısın Facebook Adresi (URL): Pokud se chcete podívat, přihlaste se, nebo se zaregistrujte

AwiR

Katılımcı Üye
4 Ocak 2020
503
211
Arkadaşlar Merhaba :)
Dün Facebook' ta gezinirken terör propagandası yapan bir kansızla karşılaştım ve hemen [email protected] ve adreslerine şikayette bulundum. Umarım sesimi duyurabilmişimdir, Allah T.C. askerini korusun. Sizlerden isteğim ise sizlerin de böyle bir durumla karşı karşıya gelince şikayette bulunmanız. Terör Propagandası yapan alçağı şikayette bulunalım.
Şahısın Facebook Adresi (URL): Pokud se chcete podívat, přihlaste se, nebo se zaregistrujte
Eline Sağlık En Doğrusunu Yapmışsın.

SP

Kıdemli Üye
29 Eki 2018
2,668
531
Everywhere
Bu tür olayları bildirirken e-posta/onlineislemler/webihbar gibi yerlerden yapmak yerine Cimer'den "ihbar" seçeneği ile yapın daha faydalı olur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.