Terrain

burakcm36

Yeni üye
28 Tem 2013
9
0
Ben Oluşturduğum Terrainleri Bir Türlü Bulamıyorum.
Oluşturunca pozition 0 0 0 oluyor.
GameObject den Create Empty Deyince İse Pozition -1.755024e+10 212762.2 1.208266e+10 oluyor.
Bunları 0 0 0 yapmaya Çalışıyorum Ama olmuyor.
Yardım Edebilirmisiniz.

8 Eki 2012
182
0
Bende yeni başladım tam olarak ne sorunun olduğunu anlamadım ama project bölümden terrain i ne çift tıklarsan seni terrainin yanına ***ürür.
Not=
Profesyonel bir unity 3d kullanıcısı değilim.Sadece belki işine yarar diye bunu yazmak istedim.

btburak

Yeni üye
7 Nis 2013
31
0
Terraini küçük yapıp kamera uzak oluduğu için göremiyor olabilirsin. Bana çok olurdu ama çift tıklayınca terraine gidiyor.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.