Teşekkürmü Ederler ? Polisemi Verirler ?

mreagle

Üye
30 Eyl 2017
59
1
Düşündüm Memleketime bilişim konusunda nasıl yardımcı olabilirim aklıma Belediyelerdeki güvenlik açığı geldi Lise dönemimde staj yapıyordum bir belediyede orada önemli belgelerin direk çöpe atıldını usblerin direk çöpe atıldığını görmüştüm bununla ilgili bir belediyeye güvenlik açığı dosyası hazırlasam sunsam sen bizim güvenlik açığımızı neden buldun değip polislik olurmuyum yoksa teşekkürmü ederler ?

LastShot05

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,075
1
Türkiye
Düşündüm Memleketime bilişim konusunda nasıl yardımcı olabilirim aklıma Belediyelerdeki güvenlik açığı geldi Lise dönemimde staj yapıyordum bir belediyede orada önemli belgelerin direk çöpe atıldını usblerin direk çöpe atıldığını görmüştüm bununla ilgili bir belediyeye güvenlik açığı dosyası hazırlasam sunsam sen bizim güvenlik açığımızı neden buldun değip polislik olurmuyum yoksa teşekkürmü ederler ?

Bak Dostum Cok guzel konuya degindin onlarda sana soyle cevap verir derki
Guzel yakiskli kardedim sana 1 iyi 1 de kotu haberim var derler neden aciklari bulmaya calistin der islem baslatir
Iyi haber sayende acigi kapattik eyw derler
Saka bir yana tesekur etmezler

LastShot05

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,075
1
Türkiye
işte bu durumdan korkuyorum :)

Simdi millet gider yuruyen ucak i arastirir
Gta 7 indirmeye calisir
Insta fake scriptli sitelerde takipci kasmaya calisir
Sen hicbirsey bulamadin gittin belediyenin aciklarini buluyorsn ve belediye ye bildiryorsun :D tamam iyi birseyde belediyeye git yetkili ile yuzyuze gorus :)) gec dgil sabah belediyeye git yetili o zaman eyw yegenim der cay ismarlar ;)

ISMLASK

Üye
30 Eyl 2017
56
0
Türkiye
Ne olacağı belli olmazda mail yoluyla iletişime geçsen faydalı olur herhalde güzel düşünceli birisin var mı böyle insanlar helal olsun diyorum.

ARES AFFETMEZ

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,759
1
C:\
Merhaba:
Güzel bir konuya değindiniz fakat, sen ne hakla kimden izin aldın böyle birşey yapmak için diyebilirler en iyisi hiç risk almayın.

Hipster

Katılımcı Üye
19 Mar 2017
300
1
roo@parrot
Yaptığın iş köküne bakılırsa iyi niyetle yapmışsın ama bunu sen oraya gidip söylediğinde ilk başta kötü amaçlı yaptığını sanabilirler bu yüzden sen hiç sıkıntıya girme sende saklı kalsın günün birinde elbet fark ederler

D4D4S

Katılımcı Üye
17 Mar 2017
857
0
Türk sitelerinde açık aramak, taramak yasaktır. Böyle bir işi sakın yapmayın başınız belaya girebilir. İyi Forumlar Dilerim :)

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,903
11
alanya
bir iNsan flash belleği nasıl kırmadan çöpe atar ya biz askerde belgeleri icene yakıyorduk çöpe kesinlikle atmıyorduk yakıp külünü gömüyorduk :D

StringingStroke

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
596
1
Bilinmiyor
Evet hocalarımızın da dediği gibi yasak ancak dork yazarak bulabilirsiniz bu yasak değildir bildiğiniz gibi geçen aylarda milli siteleri koruma ve bilinçlendirme klubü vardı orada dork yazarak buluyorduk ancak safe3 gibi programlar kullanırsan hem başın belaya girer hem de yasak

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.