THT Chrome Uygulamasını İndirelim

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,741
404
Kainat
Merhaba THT ailesi, bugün sizlere Chrome'da THT'nin uygulamasının nasıl indirebileceğinizi göstereceğim.

Not: Aslında uygulama dediğim web sayfasının kısa yolu oluşturulmuş denilebilir.

1) TurkHackTeam.org sayfasına gidiyoruz. Sağ üstten üç çubuğa basıyoruz. Açılan sekmenin altındaki "TurkHackTeam Uygulamasını Yükle..." yazısına tıklıyoruz.

qhyrxkz.png

2) Açılan pop-up'tan "Yükle" butonuna basıyoruz.
3oaaars.png

3) Yüklendiğinde karşımıza uygulama otomatik olarak çıkacaktır.

4zglgil.PNG

4) Yüklenen uygulamaları görmek için url kısmına "chrome://apps" yazmanız yeterli olacaktır.

ouxqvil.png

Not: Eğer mobilden kullanmayı düşünüyorsanız aynı yöntemleri oradan da yapabilirsiniz. Eminim ki mobilden girenlerin çok işine yarayacaktır. Ben mobilden foruma bu yöntem ile giriş yapıyorum. Yüklenen uygulamayı açınca açılış ekranı bile sanki gerçekten de thtnin uygulamasıymış gibi şatafatlı açılıyor

raistaron

Katılımcı Üye
8 Tem 2020
700
310
neutron
Merhaba THT ailesi, bugün sizlere Chrome'da THT'nin uygulamasının nasıl indirebileceğinizi göstereceğim.

Not: Aslında uygulama dediğim web sayfasının kısa yolu oluşturulmuş denilebilir.

1) TurkHackTeam.org sayfasına gidiyoruz. Sağ üstten üç çubuğa basıyoruz. Açılan sekmenin altındaki "TurkHackTeam Uygulamasını Yükle..." yazısına tıklıyoruz.

qhyrxkz.png

3oaaars.png

4zglgil.PNG

4) Yüklenen uygulamaları görmek için url kısmına "chrome://apps" yazmanız yeterli olacaktır.

ouxqvil.png

Not: Eğer mobilden kullanmayı düşünüyorsanız aynı yöntemleri oradan da yapabilirsiniz. Eminim ki mobilden girenlerin çok işine yarayacaktır. Ben mobilden foruma bu yöntem ile giriş yapıyorum. Yüklenen uygulamayı açınca açılış ekranı bile sanki gerçekten de thtnin uygulamasıymış gibi şatafatlı açılıyor
Ellerine sağlık

'Rio

Katılımcı Üye
25 Haz 2021
567
150
C:\System32

qhyrxkz.png

3oaaars.png

4zglgil.PNG

ouxqvil.png

Eline sağlık

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
649
42
Hocam valla fark etmemiştim. O alt alta olan üç noktaya tıkladım bi baktım Türk Hack Team Yükle yazısı vardı. Oraya tıkladım daha güzel canlı bir görüntü çıktı karşıma. Eline emeğine sağlık

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
649
42
Yorumunuz ve uygulama kullanımı hakkında geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederim
Allah ne muradınız varsa versin üstadım. Sen bilgili ve güzel bir insansın. O Pop up lara izin verdiğimiz için bildiriler windowsta orda belirir oraya her tıkladığımızda sayfa üstüne sayfa açılır. Ama bu anlattığınız uygulamaya geçildiğinde en sağ en üst kısımdaki bildirilere tıkladığımızda sayfa üstüne sayfa çıkmamakta. Aydınlattığınız için teşekkürlerimi sunarım. Allah rahatlık versin geç saat oldu yatacam. Saygılar hocam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.