THT Chrome Uzantısı (Kısayol Tuşları + Paylaş Butonu Özelliği)

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,120
31
-
Merhaba arkadaşlar. Konu açarken yardımcı olması adına kısayol tuşlarını kullanabileceğim bir eklenti yazmak istedim kendime. Madem yazıyorum bunu herkesin kullanabileceği bir hale getirmek istedim. Ek olarak Vepers isimli arkadaşımızın bir önerisini göz önünde bulundurarak paylaş özelliği ekledim. Whatsapp ve Facebook için de eklemek istedim ancak eklentiler mobilde çalışmıyor forum da Facebook'ta engelli. Bu yüzden şimdilik sadece Twitter, Linkedin ve Telegram var.

4dKDtQ.png

Konu Özellikler:

7PQjD5.png

4dKDtQ.png

Eklenti Kurulumu:

Ayarlara girin ve ardından uzantılara tıklayın.

q7yuCr.png

Sağ üstten Geliştiri modunu aktif edin.

NnT7r5.png

Daha sonra Paketlenmemiş öğe yükle seçeneğine tıklayın.

t3lGKm.png

Uzantı klasörünü seçin

eX9eRw.png

Gördüğünüz gibi eklenti kuruldu.

GFDzKD.png

Şimdi eklentilerden eklentimizi açalım.

iDeuCX.png

Burada ayarları kaydetmemiz gerekiyor. Ben varsayılan olarak seçenek sundum. Bu konuyu da bu seçeneklerle açtım. Siz özel ayarlar yapabilirsiniz.
Her değişiklikten sonra kaydetmeyi unutmayın.

FjTCWq.png

4dKDtQ.png

Paylaşma Özelliği:

Eklenti sayesinde her konunun altında paylaş butonu olacak. Bu butonlar sayesinde seçtiğiniz platformda otomatik olarak konuyu paylaşabileceksiniz.

IgUoe6.png

4dKDtQ.png

Kullanımı bu kadar basit. Konu altından eklentide olmasını istediğiniz özellikleri de belirtirseniz daha sonraki sürümlerde ekleyebilirim.

Github: https://github.com/xLosTTeaM/thteklenti

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
Elinize sağlık hocam. Konuda olmasını istediğiniz şeyleri yazabilirsiniz yazmışsınız. Kendi fikirlerim:

1- Yazıyı böyle eğik yapma özelliği gelebilir.

2- Sayfaya resim ekleme gelebilir.

Tabiki bu haliyle de çok güzel, tekrardan elinize sağlık.
icon7.gif

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,120
31
-
Elinize kolunuza sağlık hocam 😃

Ellerinize sağlık hocam harika :))

Elinize sağlık hocam :))

Ellerinize Sağlık Hocam

Elinize sağlık hocam :))

Teşekkür ederim :)

Elinize sağlık hocam. Konuda olmasını istediğiniz şeyleri yazabilirsiniz yazmışsınız. Kendi fikirlerim:

1- Yazıyı böyle eğik yapma özelliği gelebilir.

2- Sayfaya resim ekleme gelebilir.

Tabiki bu haliyle de çok güzel, tekrardan elinize sağlık.
icon7.gif

Onları da ekleyecektim ancak fazla kullanılmıyor (zaten kullanılsa da yukarıdan halledilir) ve kısayol tercihimiz kısıtlı. Paylaşma özelliği gibi farklı fikirler daha iyi olur. Fikrin için teşekkürler :)

The Coηq;9265279' Alıntı:
Zamanında bizde ENİGMA ile birlikte ihbar uzantısı yapmıştık, Eline Sağlık :)

Teşekkürler :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.