THT Crypter V2 UD 2/50

KaptanTR

Alpha Wolf
17 Nis 2015
1,650
1,584
25
e2lj07i.png

+ Üyelik adınız: KaptanTR

+ Programın ismi: THT Crypter V2

+ Programın sürümü: 2.0

+ Kullanılan programlama dili: C#

+ Açıklama +
.NET ile yazılmış bütün dosyaları, projeleri şifreler. Desteklenen sürüm .NET Framework 4.5

+ Program Özellikleri +
Runtime ve Scantime özelliği mevcuttur,

+ Program Görüntü +

ti55k50.png

+ Stub +
9aump2u.png

+ Async Rat +
gcc9cqh.png

+ İndirme Linki +
İndir

+ Rota Şifre +
Anahtar:3
imıytkthtpnzıkibelaaa

Son düzenleme:

anne9914

Yeni üye
3 Ağu 2021
11
3
24
e2lj07i.png

+ Üyelik adınız: KaptanTR

+ Programın ismi: THT Crypter V2

+ Programın sürümü: 2.0

+ Kullanılan programlama dili: C#

+ Açıklama +
.NET ile yazılmış bütün dosyaları, projeleri şifreler. Desteklenen sürüm .NET Framework 4.5

+ Program Özellikleri +
Runtime ve Scantime özelliği mevcuttur,

+ Program Görüntü +

ti55k50.png

+ Stub +
9aump2u.png

+ Async Rat +
gcc9cqh.png

+ İndirme Linki +
İndir

+ Rota Şifre +
Anahtar:3
imıytkthtpnzıkibelaa
düzgünce yazsana şifreyi

ZVkill3r

Katılımcı Üye
16 Tem 2019
487
50
çözerken çok zevk aldım elinize sağlık bu algoritmayı da sizin sayenizde keşfetmiş oldum :)

KaptanTR

Alpha Wolf
17 Nis 2015
1,650
1,584
25
düzgünce yazsana şifreyi

Bu videoyu izleyerek rahat bir şekilde çözebilirsiniz.

çözerken çok zevk aldım elinize sağlık bu algoritmayı da sizin sayenizde keşfetmiş oldum :)

Rica ederim ne demek. :)

Elinize sağlık hocam...

Elinize sağlık hocam

Merhaba,
Emeğinize Sağlık. :) @KaptanTR
Hepinize çok teşekkür ederim. 🙏

Son düzenleme:
20 Haz 2021
199
53
22
eline sağlık ama satır sayısında yada kelime dizlişinde hata mı var dm bakarsan sevinirim bundan önceki paylaşımınıda çözmüştüm

sw1ndler

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
592
136
Merhaba kaptantr, böyle crypterlar paylaşmanız hiçbir işe yaramıyordur. Bunu saygısızlık olarak algılamayınız fakat aramızda bir çok lamer ve yaşı küçük arkadaşlar olduğundan crypter paylaşmanız bir işe yaramayacaktır, sizden isteğimiz bu crypterı kodlama mantıgını anlatmanız ve runtime geçmeyi anlatmanızdır bu sefer noobları etkisiz hale getirmiş oluruz şimdiden teşekkürler.

20 Haz 2021
199
53
22
Merhaba kaptantr, böyle crypterlar paylaşmanız hiçbir işe yaramıyordur. Bunu saygısızlık olarak algılamayınız fakat aramızda bir çok lamer ve yaşı küçük arkadaşlar olduğundan crypter paylaşmanız bir işe yaramayacaktır, sizden isteğimiz bu crypterı kodlama mantıgını anlatmanız ve runtime geçmeyi anlatmanızdır bu sefer noobları etkisiz hale getirmiş oluruz şimdiden teşekkürler.
o dediğin noobların çoğu şifreyi kıramıyor zaten :)

sw1ndler

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
592
136
o dediğin noobların çoğu şifreyi kıramıyor zaten :)
rota mantıgını çözemeyecek kişi zaten noobdanda aşağıdır dostum :D

merhaba crypterınızı biraz inceledim artık dzkiller gibi basit crypter generetorlari işlevini kaybetmiş bulunmakta artık bu tür yöntemler scantime düşüyor yani artık runtime değiller stubu çok karmaşık yaptıgınızdan defender atlatılmış gibi gözükyüro fakat indirildiğinde anında algılyıor AntiScan.Me | SifreliDosya.Exe | 8/26

Moderatör tarafında düzenlendi:
20 Haz 2021
90
15
19
zaten şifre kodlanmış durumda daha ne istiyorsun ? ayrıca sanırsam açık kodlu yapmış mantığını anlayıp kendi kodunu yazabilirler . iyi ğünler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.