THT Crypter V3 1/26

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KaptanTR

Administrator
17 Nis 2015
1,636
1,525
25
Kurtlar Vadisi
+ Üyelik adınız: KaptanTR

+ Programın ismi: THT Crypter V3

+ Programın sürümü: 3.0

+ Kullanılan programlama dili: C#

+ Açıklama +
.NET ile yazılmış bütün dosyaları, projeleri şifreler. Desteklenen sürüm .NET Framework 4.5

+ Program Özellikleri +
Runtime ve Scantime özelliği mevcuttur,

+ Program Görüntü +

8bhcfvh.png

+ Stub +

4h6z2xg.png

~~ ALTIN VIP ÖZEL ~~

kurononyanko

Katılımcı Üye
6 Şub 2022
534
397
vipe teşvik galiba. çünkü viplerin görebildiği, bizim göremediğimiz bölümler var ;) Satış yasak sözde ama bu ne o zaman :)
Crypter cahilliktir.

KaptanTR

Administrator
17 Nis 2015
1,636
1,525
25
Kurtlar Vadisi

kurononyanko

Katılımcı Üye
6 Şub 2022
534
397
Teşekkür ederim. 🙏

VIP alan üyelerimize özel ayrıcalık tanıyoruz bu gayet normal bir durum. Crypter cahillik evet buna bende katılıyorum fakat, talebi çok ne yaparsın.
Ayrıcalığı anlıyorum hocam. Yorumumu iyi okumanı rica ediyorum. Ve crypter kodlayanlar çok büyük emeklerini çöpe atıyorlar. En azından ömrünü uzatmanın yolları var. Her neyse teşekkür ederim

Artık Crypter değil
al bak şunun yaptığına :)

xbcy5734

Yeni üye
29 Eyl 2019
4
0
eğer bu dosya o dosya ise, iyi b*k yedin başarın sen ve anana küfürler ile kutlanacaktır
Hash'lerden kontrol edebilir, o dosya

eğer bu dosya o dosya ise, iyi b*k yedin başarın sen ve anana küfürler ile kutlanacaktır
Yaptığı crypter rezalet. Arap, rus forumlarında YARA kurallarının kolayca tespit edebileceği kod parçalarını birleştirip, önümüze servis etmiş. Daha kendisinin var olduğunun farkında olmayan Defender'ı geçemiyor. Klasik .NET ile yazıldığını varsayıyorum. İmzalanmamış olması bile yeterli, ötecek her halükarda.

Moderatör tarafında düzenlendi:

KaptanTR

Administrator
17 Nis 2015
1,636
1,525
25
Kurtlar Vadisi
Ayrıcalığı anlıyorum hocam. Yorumumu iyi okumanı rica ediyorum. Ve crypter kodlayanlar çok büyük emeklerini çöpe atıyorlar. En azından ömrünü uzatmanın yolları var. Her neyse teşekkür ederim

al bak şunun yaptığına :)

Yapacak bir şey yok, herkes özgür istediğini yapabilir. Eğlenebiliyorsa ne mutlu bana :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.