THT Cyber Star Hacking / Hacker Eğitim Seti [Türkiye'de İlk! Ücretsiz]

caylak95

Üye
10 Şub 2015
149
17
.rat
Türk halkına sizin gibi destek verip öğreten sizler gibi başka bir topluluk yok. Emekleriniz için teşekkürler

sαw

Katılımcı Üye
18 Ocak 2019
593
8
Antalya
Merhaba,

Şifre gerekli diyor fakat şifre giriş kutucuğu bulunmuyor sitede . Nasıl indirebilirim ?

YusufBeyI

Yeni üye
16 May 2021
16
0
Paralel Evre
nereden başlayacağını bilmeyen arkadaşlar için harika bir içerik bende göz atacağım hazırlayana teşekkür ederim İyi Forumlar

elinize sağlık teşekkürler

Cevap: THT Cyber Star Hacking Eğitim Seti [Türkiye'de İlk! Ücretsiz]

orda altta yazıyor

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
481
182
Kesinlikle tavsiye ederim ücretsiz bulunabilecek en iyi eğitim seti ve kaynak :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.