THT Cyber Star League [Ücretsiz #HackingEgitimi ve 750 TL Ödül]

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,864
6QHs3s.png

b7Nq2e.jpg

-----------

Eğitim Setini Ücretsiz Olarak İndirmek İçin Tıklayınız

-----------

BAŞVURU KABUL LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞVURUSU KABUL EDİLENLER İÇİN TELEGRAM GRUBU [TIKLAYINIZ]

THT Cyber Star League Eğitim Dağıtım Takvimi[TIKLAYINIZ]

THT Cyber Star League Puan Sistemi ve Eğitimler Hk.[TIKLAYINIZ]

TttL8Q.png

Paylaşılan Eğitimler

19/10/2020 | Aktif ve Pasif Bilgi Toplama Eğitimi [Tıklayınız]
20/12/2020 | Web Portları ve Çalışma Mantıkları Eğitimi [Tıklayınız]
21/12/2020 | File Upload Arbitrary Vulnerability Eğitimi [Tıklayınız]
22/12/2020 | SQL Injection Eğitimi [Tıklayınız]
23/12/2020 | XSS Injection Eğitimi [Tıklayınız]
24/12/2020 | Saldırı Senaryoları Eğitimi [Tıklayınız]
25/12/2020 | Github Araçları Eğitimi [Tıklayınız]
26/12/2020 | Web Shell eğitimi Eğitimi [Tıklayınız]
27/12/2020 | Kali Linux Temel Pentest Eğitimi [Tıklayınız]
28/12/2020 | Burp Suite Eğitimi [Tıklayınız]
29/12/2020 | Exploit Eğitimi [TIKLAYINIZ]

30/12/2020 | CTF Çözümleri Eğitimi [TIKLAYINIZ]
Paylaşılan Ödül Oyunları

"Şifreyi Kır Savaşı Kazan" Ödül Oyunu | THT Cyber Star League [Tıklayınız]
"Zafer!" Ödül Oyunu | THT Cyber Star League [Tıklayınız]
"Kaçış Planı" Ödül Oyunu | THT Cyber Star League [Tıklayınız]

TttL8Q.png

Eğitimin Temel Amacı

Bu eğitim süreci sonunda Hacking ve Siber Güvenlik alanında bilinçli kişiler yetiştirmeyi ve aramıza yeni kanlar kazanmayı hedefliyoruz.

TttL8Q.png

Eğitim Süreci Nasıl Gerçekleşecek?

* Eğitimler Aralık ayı içerisinde başlatılacak.

* Lig süreci toplam 1 ay (30 gün) sürecek.

* Eğitim dokümanları Video Eğitim ve PDF formatlarında olacak.

* Dokümanlar Cyber Star League etkinliğine katılmaya hak kazanmış kişilere gönderilecektir.

* 1 ay boyunca toplamda 3 adet sınav ve 1 adet CTF yarışması düzenlenecek, sınav soruları katılım sağlayan kişilere iletilerek belli saatler aralığında cevaplandırılması istenecek.

* Lig süreci boyunca katılım sağlayan kişiler THT Gövde Gösterisi (Tıklayınız) bölümünde kurallar dahilinde çalışmalar gerçekleştirecektir.

* Sınav sorularına verilecek cevaplar, CTF yarışmasında alınacak sonuç ve THT Gövde Gösterisi bölümünde yayınlanacak çalışmalar kapsamında bir puan tablosu oluşturulacak.

* Etkinlik sonucunda toplanan puanlara göre ilk 10 sırayı alan üyelere toplam 750 TL değerinde ödüller sunulacak ve belli bir düzeye gelmiş kişilere Turkhackteam Saldırı Timleri'ne bağlı olarak kurulacak yeni bir oluşumda kendini geliştirip yükselmesi için şans verilecektir.

TttL8Q.png

ÖDÜLLER!

1. [Kim Korkar Java'dan] Java Yazılım Kitabı (200 ₺)
    1 Aylık Turkhackteam.Org Altın VIP Üyelik Hakkı (70 ₺)
    Udemy Hediye Çeki (29.99 ₺)
    [Uygulamalı Siber Güvenlik ve Sızma Testi Eğitimleri] Kitabı (32 ₺)
    İmzaya Eklenebilecek Turkhackteam Cyber Star League 1.Sezon Şampiyonu Madalyası
    --
  2. 1 Aylık Turkhackteam.Org Gümüş VIP Üyelik Hakkı (60 ₺)
    Udemy Hediye Çeki (29.99 ₺)
    İmzaya Eklenebilecek Turkhackteam Cyber Star League 1.Sezon 2.liği Madalyası
    --
  3. 1 Aylık Turkhackteam.Org Bronz VIP Üyelik Hakkı (50 ₺)
    İmzaya Eklenebilecek Turkhackteam Cyber Star League 1.Sezon 3.lüğü Madalyası
    --

Ek olarak ilk 10'a giren diğer tüm kişilere 32 ₺ değerinde [Uygulamalı Siber Güvenlik ve Sızma Testi Eğitimleri] Kitabı hediye edilecektir. Bunun yanında tüm Turkhackteam ailesine özenle hazırlanmış "Hacking Eğitim Seti" hediye edilecektir.

TttL8Q.png

1ZkqHG.jpg

TttL8Q.png

XCZYmH.jpg

TttL8Q.png

HX3GkE.jpg

Başvuru Formu

• Ad Soyad :
  • Turkhackteam Kullanıcı Adı :
  • Turkhackteam İle Nasıl ve Ne Zaman Tanıştınız? :
  • Bu Etkinlikten Beklentiniz Nedir? :
  • Daha Önce Hacking Alanında Tecrübeniz Oldu Mu? Olduysa Çalışmalarınız & Zone Kayıtlarınız :
  • Daha Önce Herhangi Bir Siber Güvenlik Platformunda Görev Aldınız Mı? :
  • Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Ettiğinize Dair Ekran Görüntüsü Linkleri :

Takip Edilecek Sosyal Medya Hesapları

Login • Instagram
Türk Hack Team
https://twitter.com/THT_Resmi
https://www.youtube.com/channel/UCAeZ3bH3o0h2H3dvri4NE7g
Türk Hack Team
https://twitter.com/AnkaRedTeam
https://twitter.com/tht_en
Login • Instagram

Not : Hesabınızın bulunmadığı sosyal mecraları başvuruda bildiriniz.

TttL8Q.png

Lig ve eğitimler Aralık ayı içerisinde başlayacaktır, gerekli tüm duyurular bölümden yapılacaktır.
Başvuru alımları sona ermiştir. (18/12/2020)

TttL8Q.png

Siber Güvenlik camiasındaki 18. yılımızda bu sektörde bilinçli, tecrübeli ve bu tecrübelerini misyonumuza bağlı kalarak kullanan nice kişileri yetiştirmiş olmaktan gurur duyuyoruz.

CYBER STAR LEAGUE SENİ BEKLİYOR!
HAZIR MISIN?

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,866
608
Cevap: Turkhackteam Cyber Star League [Ücretsiz ve 750 TL* Ödüllü Hacking Eğitimi Ligi]

Katılacak arkadaşlara başarılar dilerim forum adına hayırlı olsun :)

GECEGEZEN

Saldırı Timleri Danışmanı
13 Şub 2016
2,518
1,344
Cevap: Turkhackteam Cyber Star League [Ücretsiz ve 750 TL* Ödüllü Hacking Eğitimi Ligi]

Herkesi bu projeye bekliyoruz. Yoğun bir performans ile çalışmaktayız sizler için :)

Ra

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,679
95
Gaziantep

Hayırlı olsun başarılar

wαɴderѕ

Kıdemli Üye
16 Ocak 2016
2,023
40

Çok sordunuz nerden başlayalım, nasıl yapalım diye mükemmel bir eğitim hazırlanıyor karçımayın

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,363
1,400
K E R K Ü K

çok güzel içeriklerle donatılmış bir eğitim katılacak arkadaşlara başarılar dilerim.

Pentester

Özel Üye
8 Eyl 2016
1,646
996

Hayırlı uğurlu olsun :)

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,388
47

* Lig süreci boyunca katılım sağlayan kişiler THT Gövde Gösterisi (Tıklayınız) bölümünde kurallar dahilinde çalışmalar gerçekleştirecektir.

Gövde gösterisi derken? Lab ortamları kullanılmayacak mı?

GECEGEZEN

Saldırı Timleri Danışmanı
13 Şub 2016
2,518
1,344

Lab ortamları üzerindende eğitimler verilecektir. Eğitimi alan kişiler kurallar dışında bünyemizde hacking yapamaz ve eğitimi sonlanır manasına gelmekte o açıklama.Ayrıca puan tablosunda da Gövde Gösterisi performansı bir etkendir.

Son düzenleme:

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,864

Konuya tüm detayları ile yazmıştım fakat tekrar özet geçeyim, eğitim kategorileri içerisinde sadece CTF alanında Lab ortamı kullanılacaktır bunun dışındaki kategorilerde lab ortamı kullanılması fazlasıyla sabote edilecektir o yüzden hiç girmiyoruz o topa.

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,826
20
Baltimore

Bu alana ilgi duyanlar için mutheşem bir fırsat .
Katılacaklara başarılar dilerim şimdiden.

KΛRΛ

Uzman üye
26 Mar 2018
1,233
202

Katılan herkese başarılar :)

"Kayra

Uzman üye
10 Ara 2017
1,666
214
AK-47

Katılacak Arkadaşlara Başarılar

ivandrakula

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
781
0
T Ü R K

Eğitime Katılacak Arkadaşlara Başarılar dilerim..

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,380
1,989
Dinlenmede.

Veteran 7
Sen geldin hareket geldi foruma :)
Aktiviteler ve toplu uygulanan katilimli egitimler gayet guzel bir hava katiyor foruma.
Sen üstüne düşeni fazlasiyla yapiyonda
Diyer adminleride böyle üyelerlen yan yana aktivitelerde ve toplu uygulanan durumlariin içerisinde görmek isteriz.
Sadece duvardan yazışmak ile yada forumdaki yoneticilerlerin sorunlariyla ilgilenmeklen yetinmesinler
Sahalara insinler :)
Yakamozun android konulari
Senin bu alandaki başarilarin ve kalkindirman
Daha ne yazayim ki
Eline gönlüne sağlık

Son düzenleme:

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,826
20
Baltimore

güncel postudur ..

EYLL'

Uzman üye
17 May 2019
1,540
188
Hudut

Elinize Sağlık. Kendini Geliştirmek İsteyenlere Bulunmaz Nimet Olmuş.

META

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,755
2,094
root@M3TA~#

Hayırlı olsun, katılacak arkadaşlara başarılar dilerim, şiddetle tavsiye ediyorum katılmanızı ;)

KomiKosS

Üye
30 Eyl 2017
167
0
C:/Photoshop

Katılan arkadaşlara başarılar dilerim.

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,553
840
Semerkant

Hayırlı olsun, başarılar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.