THT Cyber Star League [Ücretsiz #HackingEgitimi ve 750 TL Ödül]

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,861
Kaçıranlar için son kez 24 saatliğine başvurular aktif. Mail yolu ile başvuru yapınız.

creos

Yeni üye
3 Haz 2017
16
0
Cyber Star League için başvuru yaptım. Herhangi bir dönüş olmayınca sorun oldu galiba diye tekrardan mesaj atıyorum.
Edit: Dönüş yapıldı.

Son düzenleme:

HaYKo0

Yeni üye
3 May 2014
8
0
Dün başvuru yaptım fakat herhangi bir geri bildirim olmadı. Başvuru kabul edildi mi edilmedi mi?

Subrosa

Yeni üye
5 Tem 2015
8
0
Edirne
Arkadaşlar eğitimlere ne şekilde ulaşabilirim? Linkleri tıkladığımız zamanda şifre istiyor. Yardımcı olabilir misiniz lütfen?

`TR0GRES

Uzman üye
1 Mar 2020
1,355
714
Carpe Diem
Benim tabletim varda bu dosyayi tableten nasıl aça bilrim?
Dosyayı indirdikten sonra marketten rar dosyası acma uygulamalarından biriyle rar'dan çıkarabilirsiniz

Örnek bir kaç uygulama

KnoH

Yeni üye
13 Mar 2021
22
1
Eğitimlere gidince dosya bulunamadı diyor hocam linkleri yenileyebilme şansınız varmıdır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.