THT Hack Eğitimi Öğrenci Alımları //KaliLinux

ishakonc

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,517
1
Linux
Merhaba Teğmenlerim ve Üstlerim
Hack Hakkında Forumdaki Arkadaşların %60 ının hack ile fazla bilgisi olmadığı gerçeğindeyiz
Bu %60'ı geliştirmek için Hack Yönünde Kali Linux Dersleri Vermeye Karar Verdim.

DeneyimsizDenek'ten izin alındı.

▬๑۩DİPNOT۩๑▬
Foruma Üye Olmayan Arkadaşlarda Eğitim ALABİLİR..
Online Saatini Gün ve saat yapın.
Gruba Üye Olmayı Unutmayın Videolar Oradan Gelecek
Eğitim Katılım Süresi yoktur eğitimler bitene kadar herkes katılabilir
Eğitimler Video Platformları veya İndirerek olacak

▬๑۩EĞİTİM KOŞULLAR۩๑▬
Kali Linux İşletim Sistemine Sahip Olmak
Konuya Teşekkür
Konuyu Güncel Tutmak İçin Mesaj Atın

▬๑۩Grupta Katılan Herkes Eğitime Alınmıştır...۩๑▬

Eğitim İçin Gruba Katılın.Videolar Oradan Gelecek..
https://www.facebook.com/groups/1337581036297089

Eğitime Alınanlar Açıklandı(Alımlar Devam Ediyor)
Eğitime Alınanlar

Son düzenleme:

Pentester

Özel Üye
8 Eyl 2016
1,647
1,007
Benim kanalı verelim, eğitime gerek kalmasın :) tabii şaka, güzel bir düşünce ama içerikten bahsetsen, üyeler ne öğreneceklerini bilsinler.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
Üyemiz benimle iletişime geçti. Bilginin paylaşılacağı her projeye tamamız. Yeter ki bir şeyler yapmak isteyin. Gönülden destekliyorum arkadaşımızı. Katılacak arkadaşlardan da ricam, verim almaya çalışın, eğitimle bırakmayın, devamını getirin.

onur1137

Üye
10 Ağu 2015
223
0
Malatya
Canli dersleri sevmiyorum, boyle upload edilse diske falan ordan calissak olmaz mi?
Hem yedegi olur tekrar izleme şansımız olsun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.