Tht hakkındaki olumsuz eleştirilerim

Hi Handsome

Katılımcı Üye
12 Nis 2022
275
42
Baştan yazayım da bunun konu dışı kategorisine aktarabilirsiniz yönetim.

Eleştirilerimden birisi Tht'nin canlı aktif bir hack platformu gibi görünmesini sağlamak amacıyla değişik nicklerle ve haftada bir kaç defa yeni üyelerin kaydolması ve sordukları soruların hep birbirine benzemesi beni bunun üzerine düşündürdü. Sanki hepsi tek bir yerden çoğalıyor gibi. Böyle birşey var ya da yok demiyorum ama kendi açımdan böyle olabileceğini düşünüyorum. Şurada bence hepi topu 15 20 kişi aktif olarak ya varız ya yokuz. Bunun dışında da bazı durumlar var fakat yanlış anlaşılmamak için yazmak istemiyorum. Benim bu siteyle ilgili ya da kişilerle bir sorunum yok olmaz da zaten ama bence bu sadece benim farkettiğim bir durum değildir diye düşünüyorum. Olumlu bir eleştiri olarak kabul edin. Burada gerçek anlamda aktif olan arkadaşların varlığı yeter diyorum bence

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
7
2,005
Dinlenmede.
Türkiye Cumhuriyeti Toprakları içerisinde
T.C Kimlik Numarası taşıyan her birey
Türk Ceza Kanunu nedir bilir
Ana yasa kapsamında
Kanunsal ve Hukuksal maddelerin
Yargılanması suçlu ve mağdur ayrıştırma ile İstiklâl sahibi herhangi bir ülkenin yazılı beyanla Vatandaşlarına neyin suç neyin hak sahipliği olduğunu alâlen açık beyanı YASADIR.

turkhackteam forum sitesi
Türkiye'nin Türk Ceza Kanunu kapsamı dışında eylemleri 2018 ve 2016 veya 2017 yıllarında
Türkiye Büyük Millet Meclisi oylaması sonucunda cezai işlem uygulanmasima olanak taniyana kadar bir çok eyleme Migrosoft MSN ve daha bir çok şirketin web sitesini ayrica datasini ele gecirmiş Türkiye'nin öncü gönüllü siber güçleri arasinda idir.

Ancak yasa gereğince bazi olaylarin suç teşkil etmesi ve bu suça zemin hazirlamak teşvik etmek hedef göstermek göz önünde bulundurarak Suç veya suça eşlik etmek yönlendirmek gibi olaylardan kaçınmak adına Turkhackteam ÜDY aldığı karar
Biz Türkiye tarihinde yer edinmiş bir platform edinmisken varlığımızın yok olduğunu (kapanma) görünmesi Türkiye'nin gönüllüleri emekli oldu savunmasiz artık dedirmek yerine

T.C yasalarına Uygun hareket edip ve var olduğunu dosta düşmana göstermek adına birçok faaliyetleri aksiyon dışı olduğu konusundaki düşünmek haklıdır
Sende haklısın ancak

İnternet araştırıp bir çok hack faaliyet gösteren Türk web siteleri kapandığını görürsünüz.

Lütfen eleştiri yapmadan önce bu tür araştırmalarınızı sağlam yapmanızı Tavsiye ederim aksi takdirde dikkate alınmaz.

Mr246

Üye
8 Ara 2022
103
1
39
Çoğu zaman sorun yaşayanlar sorununun çözümünü bulmak için bu tür forumlara geliyor. Çözümü bulunca da ayrılıyor. Bu gayet doğal bir şey. Sosyalleşme odaklı değil de alan odaklı bir forum olduğu için kalıcı üye edinmek nispeten daha zor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.